Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

divna fefunkčnost repraku . prosim pomoc


margot

Recommended Posts

ahojte vsici co jsou znalci a vyznají se ve vnitrnostech psp. mam mensi zavadu ale nevim jak ji opravit rozebral sem psp a daval jsem si tam repracek pro lepsi zvuk. a jak jsem se tam snazi pripojit ty dratky tak zadny problem hralo to ale pak jsem stim nak popohybal a od te doby mi nehrajou ty vestavene repraky . jako hrajou ale velmy potichu a trochu lupou kdys poustim hudbu . nevite v cem by mohl byt problem a jak ho fixnout? diky moc za odpoved:? jo a mam psp slim

ps: no zistil sem ze nehrajou jen lupo do rytmu te dane pisnicky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to sem jeno prikladal na ty kontakty abych slisel jak to zni ale pak se to nak dojebalo to psp nevim mozna sem tim dratkem nekde nespravne skrabl ono to jede ale jenom to tak potichu lupe a vubec to nechapu no podle me nejde dost elektriny do repracku a proto to nechce hrat normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo, velkej odběr proudu. nejspíš jsi oddělal pojistku, zkus ju proměřit ohmmetrem, pokud bude mít malinkatej odpor (pár ohmů) je dobrá, jestli bude mít o dost víc (ve stovkách ohmů) nebo nekonečně velkej odpor, tak je špatná. Přemostíš a jedeš

http://imageshack.us/photo/my-images/402/ta9621a.jpg/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Podle me si udelal peknou kravinu , kdyz si muzes napojit externi bedny pres jack vystup co ma psp i se zesilovacem . Tohleto pak ztraci pointu , podle me ty repracky co jsou v psp na cesty uplne staci a jak rikam kdyz chces kvalitni zvuk , externi bednicky . Pajet do toho jiny reprak , pekna blbost... Jen muj nazor .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu