Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft Beta | server Your-Craft Survival (1.8.1)


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Updatnuto na 1.7.2 !

NOVINKY

- Už pár dní zde máme nového admina - Runixe (Runix), tak doufám že se bude o hráče dobře starat, pomáhat jim a bude férovej!

- Dnes jsme updatovali na 1.7.2, bohůžel máme tu nějaké potíže z pluginama (nefungujou) a zálohou mapy, je také možné že se bude a bohůžel to musím říct, začít od znova - usilovně se snažíme tento problém vyřešit, ale úplně růžově to nevypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Tak, naštěstí se nám podařilo mapu díky vedení fakahedy zachránit, nahráli nám zálohu ze včerejška, co se týče verze, tak máme za 1.6.6!! Nyní nehodláme udpatovat na 1.7.2 a rovnou počkáme až budou pluginy pro 1.7.3 (týden?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dlouho jsem tu nebyl, takže abych to tu doplnil, už máme webovou stránku (dočasnou, pak bude lepší) = www.your-craft.estranky.cz. Pluginy už jsou nějaký ten týden opravené a přidáno i pár nových (jako NT Fireworks. MobArena, WorldEdit a tak podobně) Brzy budou přidané i Jobs (práce) a Residence, takže si za peníze od iConomy budete kupovat pozemek samy a nebude to muset za vás dělat admin (to bylo hrozně otravné).

Samozřejmě jsme už přešli na 1.7.3.

Hlavní admin jerrdy už se o minecraft nezajímá a úplně se na něj "vykašlal", tudíž všechny dotazy šmeřujte jen na mě co se týče minecraft serveru, o vše se ted starám jen já.

Admina Runixe již Minecraft omrzel tudíž se na něj taksi jaksi také vybodl - ovšem ještě ho chvíly v adminem nechám, pokud se nerozhodne že se vrátí, ale prozatím to znamená že už máme jen dva adminy, mě a Kowkacka (který stále aktivně hraje a je na serveru takřka každým dnem). Proto scháníme 2 nové adminy, mrkněte se na našem webu do sekce Nábor administrátorů.

Taky bych dodal že na webu je kompletní přehled pluginů, pravidel, administrátorů a i pár dalších věcí).

Na konec bych jen řekl že z jerrdym a ještě jedním známým plánujeme spustit SA-MP server z vlastním modem na kterém ted jerrdy pracuje, víme že většina modu nemá budoucnost, mi jen můžeme doufat že tenhle server a mod jí mít bude. Pokud se vše uskuteční tak server pojede jako Minecraft server na fakahedě a bude mít 100 slotů, samozřejmě víme že tolik hráčů tam nejspíše nikdy nebude, ale méně čí více slotů se u fakahedy koupit nedá, navíc nás to stojí měsíčně 50,- což je skvělé a levné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SAMP Server? tak pokud tam nebude revolucni role play mod tak tam nezaleze ani mys,co muzu doporucit je soustredit se na 1 a vice vesnic,je to neohrane,1 server jede na modu kterej se odehrava v palomino creek,hafo povolani a hned tam hrali hraci,ne suchy LV a LS,kdyby jste chteli napady tak mi napiste xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čekal že si to spleteš,RŽ - Reálný Život 5.3 je mod od Xblade a FreeWall,hraj uta muž od 5.1 - 3,5 roku

RZE - Reálná Země - Sračka o ATomase,všude warpy,běží na oficiálním serveru Superpařba a 1000 dalších serverech páč RZE byla ukradena

VG - O tom se ani nevyjadřju - důvod? Nikdy jsem tam nebyl xD

Kill N´Die - První CZ/SK server kde jsem začínal,pak ale upadl do zapomění

WTLS - Podle mě nejpromakanější Mod a Server,ale s ♥♥♥♥♥ním Money Systémem - jako v reálu,výplaty 300$,nejsou banky,pokud ně+koho zabiješ nedá ti t ojeho prachy,nemůžeš naoi tunit xD,bez nakoupených Kreditů si nezahraješ

Edit: Koukni na muj podpis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda otázka, proč by jsme to dělali ty chytrolíne? Stačí jít někam jinam, momentálně stavíme nové hlavní město, nechceme zase půlku hráčů odradit tím že se bude začínat od znova, to v žádném případě. Co se týče změny mapy na 1.8 tak silně přemýšlím o multiworldu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda otázka, proč by jsme to dělali ty chytrolíne? Stačí jít někam jinam, momentálně stavíme nové hlavní město, nechceme zase půlku hráčů odradit tím že se bude začínat od znova, to v žádném případě. Co se týče změny mapy na 1.8 tak silně přemýšlím o multiworldu.

Za 1.) co to je multiworld? Jak otřeba WarWorld - Svět bez pravidel kde se zabíjí,WildWorld - Tam se těží,BuildWorld - Tam se staví?

Jinak já jsem třeba odešel kvůli mapě,já říkám mapu měnit MINIMÁLNĚ za 7 měsíců od uvedení mapy,a ke konci mapy shromáždit co nejvíce hráců,rozdat TNT a spustit ANARCHII! :D

P.S. Rocky,v půlce Září chystáme točit Trailer k Top Gearu! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a je čas na novinky, vemu to na rychlo. Sloty už byli zvýšeny na 20 slotů, a kvůli tomu byl také zvolen nový administrátor, možná ho znáte, ASSIK. Zatím je ještě ve zkušební době, k minecraftu se také vrátil Gamebler, nyní již Gamebler35.

A poslední a snad i to nejdůležitější, dost silně uvažujeme o zavedení whitelistu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z radostí bych vám oznámil že od začátku Řijna budeme spouštět druhý, nový server pro Minecraft, nejspíše se bude jednat o Postapocalyptický RPG War Server, který by ze začátku měl 10 slotů a bojovaly by tam mezi sebou frakce, nebyli by takřka žádná pravidla.

Pokud by jste o toto neměli zájem, je tu pro vás přidaná anketa, takže hlasujte jaký mod chcete. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra v 16:00 konečně slavnostně otevřeme nové hlavní město + spawn. (NewBuild City)

V tomto městě najdete MobArenu Classic, BomberCraft Arenu, Trade Center, Shopy, Domy na prodej, hotely, apartmany na prodej, CraftLantis a mnoho dalšího.

Upozornuji že na tomto novém hlavním městu se stále pracuje a je dokončených maximálně tak 25% s toho co zde chceme postavit, postavit tu chceme ještě Vězení, V.I.P Vězení, MobArenu Epic, Speciální mrakodrapy (nebojte, dozvíte se jaké.) a mnoho dalšího.

Zítra také v tuto dobu bude kompletně zníčeno staré hlavní město, takže se na to můžete kouknout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu