Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Niekedy MRZNE


NewerEnder

Recommended Posts

mam takyto problemik...ked hram vacsinu hier tak akoby to PSP nestihalo mam 2004 slim bez flashu napr ked hram NHL vobec nestiha nacitavat komentatora a po streleni golu cakam asi 1-2 minuty na buly ked hram NBA 2K10 tak to iste uz dohravam zapas a komentator ho este len zahaji lebo je cely cas ticho a napr vystrelim na kos a hra zamrzne a tiez cakam asi 1-2 minuty kym znovu bezi neviem cim to je ale ked to PSP otocim hore hlavou do vertikalnej polohy tak cita rychlejsie bohuzial nedokazem hrat dole hlavou dalej napr ked hram tekken suboj sa nacitava 1-2 minuty alebo pri vybere hraca tiez dlho cakam....ked hram NFS undercover tak idem autom cez tristo a zrazu idem len po vode pretoze mi nestiha dopredu nacitat trat musim dat pauzu a pockat kym sa nacita naozaj mi to znemoznuje hrat akekolvek hry som z toho na nervy prosim poradte mi niekto.....:cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho ma uz asi rok ale kupoval som ho od kamarata ktory ho mal neviem ako dlho ale podla mna uz take 2-3 roky moze mat.....( tipujem ) a zacalo to teda aspon som to zacal sledovat len teraz v poslednej dobe nejak nadmerne....predtym tiez obcas mrzlo ale teraz viac asi okolo mesiaca dvoch....neviem vazne som to nejako nesledoval....ale napriklad WipeOut Pulse mi neseka vobec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz som upravil prispevok....a inak niekde som ciatl ze je originalna a neoriginalna karta co to znamena a ako pridem na to ci je originalna a neoriginalna.....a este nieco nemam inu takuto kartu keby som si len prkopiroval save z karty na pamat PSP a skusil potom....? mam tam sonycko 4 GB ale mam ju skoro zaplnenu nemoze to mat nieco spolocne mam na nej filmy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

test karty jestli je original nebo fake - http://psp.novinky.org/showpage.php?name=ckd sekce FAKE MemoryStick

prekopirovat savy z karty do psp nejde, jde jenom 1 a to dočasně (u pspgo to jde protoze ma 16gb kartu unvitř)

-> pametovkou to teda asi nebude, proste spis neco rozbityho v psp nebo poskozeny UMD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu