Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Duke Nukem DEMO!


007jarda

Recommended Posts

Tak demo dohrano....musim rict ze je to vicemene to, co jsem cekal, rozhodne nejsem zklamany, protoze ma ocekavani byla velice pesimisticka :)

Grafika je fakt spatna, na to ze je rok 2011 to vypada jak hra z roku 2006, ale nadruhou stranu kdo cekal od noveho duka graficky skvost....Jenze hra neni stara jen po graficke strance ale i hratelnostni, je to proste oldschoolovka jako prase, to jestli je to dobre nebo spatne zalezi na cloveku, me trochu stvalo ovladani, nebylo moc plynule a celkove mi kolikrat prislo ze FPS rapidne klesa coz se od hry s timto vzhledem moc neceka... Nepratelska prasata jsou hnusna a to jak vzhledove tak predevsim graficky, animace jsou bidne, kdyz Duke bezi, vypada to jak kdyz hra laguje :D Jinak v demu si zkusite vicemen vsechny dostupne zbrane, v druhe misi mi prislo ze jsou tak rozesete jen pro ucely dema protoze se po zemi valelo vsechno mozne. V prvni misi proti bossovi jdete s devastatorem, to urcite znate z youtube.... v druhe misi zacnete s rizenim auta, to me moc nebralo, neovldalo se to idealne a navic jsem meel porad pocit jak kdyz je to zmensene.....pote co z auta vyjdete a jdete hledat benzin zacinate s pistolkou ale zanedlouho vyzkousite vicmene cely arzenal, tedy klasickou brokovnici, novinku zvanou railgun, coz je vicemene sniprina (prislo mi to jak sonicke naboje), pote vsemi oblibeny shrink ray, ktery jsem ale moc nepouzival, rippera (trojhlavy kulomet), rpg a samozrejme pipe bomby a laser bomby.....no jinak je to klasicka koridorovka nejhlubsiho zrna jdete a strilete prasata, na konci udoli musite sejmout rpg gunship....kazdopadne tady mi prijde vtipne, ze kdyz sejmete lod, tak ta ne ze by vybouchla a rozlitla se na kusy, ale tak trosicku vybouchne a zmizi :D Mozna to ma opodstatneni v pribehu ale pochybuju, pak se v dole dockate jizde na voziku, to je fajn, ale stve me ze z nej nejde strilet...jinak thle bude asi jedna z onech "hadanek"...seberete benzin a vrhnu se na vas nejaky velci brouci, kteri kdyz na vas skoci musite je opakovanym stiskem tlacitka schodit, a pak tam bylo neco, co mi prislo jako male octobrains....pak zas skocite do voziku, sjedete az k autu a mate hotovo.....celkove vzato musim rict, ze me demo nepresvedcilo si hru koupit, je to vazne stara hra a ja si ji nehodlam kupovat jen proto, ze to je duke, dneska uz jsou hry jinde a jsem za to rad, pockam si na hodnoceni her, ale spis to vidim ze to nakonec stahnu na pc z warezu, spis jen jako takovou zajimavost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem se chtel podelit s dojmy, ale kolega me predbehl :-D Kazdopadne se vsim muzu jen souhlasit, oldschool akce, grafika par let dozadu, ale je to Duke a ja take neco takoveho cekal. Kazdopadne to bude jako vzdy plne hlasek a ruznych kravin okolo, co muze clovek delat (voziky v dole, rizeni auta, doliti benzinu, WC, napiti vody) proste starej dobrej Duke :-) Ja ho tedy rozhodne nebudu stahovat, to bych Dukovi nemohl udelat :-D

Čirá závist, kdyžtak napiš dojmy :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me hratelnost spatna neprisla, co se tyce grafiky, dalo se to ocekavat... Ale to me u teto hry nijak extra nevadi, ale verim, ze to hodne lidi odradi!

já jsem rád že vydali to demo, aspon sem se ujistil že to není hra pro mě. grafika opravdu nic moc a hlavně ta hratelnost mi přijde hrozná. rouvnou rušim objednavku a časem někdy možná pořídim

btw: ten výbuch tý lodi fakt hruza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra se nedělala 14 let. Stačí si najít příslušné články, na netu je jich dost. Původní firma firma se s tím opravdu patlala hodně dlouho, až se nakonec vývoj zastavil. Teprve pak se dostal k práci Gearbox, který hru udělal celkem dost rychle. Z původního návrhu hry zbyl spíš jen název.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu