Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký kvalitní hry ????


FxR

Recommended Posts

čus lidi,jaký by jste doporučily kvalitní hry? Závodní,střílečky,a hlavně skákačky.

Nechci FPS,ani nějaký sportovní (Kromě fotbalu).

A chtěl bych vědět:

Kterej Ratchet & Clank je nejlepší?

Stojí za stáhnutí The Simpsons:Game a Hit and Run ?

Je lepší Fifa nebo PES?

Jaký GTA je nejlepší (Hratelnostně) ?

A další budou asi přidávat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsina strilecek na PS2 je FPS vim ze pises ze FPS nechces ale tohle jsou klenoty ;) Time Splitters, BLACK (ta po graficke strance taha z PS2 maximum)

Ja mel radeji PES nez Fifu... Co se tyce Ratchet & Clank tak me se libily vsechny dily ale muzes zkusit i Jack and Dexter a na ty Simpsony se vykasli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

THX,Black určitě stáhnu,R&C stahuju tedka 2 - Going Commando,zejtra Up Your Arseal.

A JAck and Dexter se mě líbila,mám stáhlou The Lost Frontier,ALE PO DRUHÝ MISI (to je ta kde se učíš lítat s letadlem) SE MI TO SEKNE :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, ohledně GTA určitě San Andreas, jestli PES a nebo FIFA už záleží na tobě, ale mně přijde FIFA 11 propracovanější než PES 11 (mám doma oba), závodní hru si určitě sežeň Gran turismo 4, NFS Most Wanted a nebo NFS Hot Pursuit, ze skákaček mě nejvíc bavila Jak and Daxter a dobry je taky Call of duty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě GT4 funguje, ale už si nepamatuju odkud jí mam. A k tomu Burnoutu 3 by se ti moh hodit taky FlatOut 1 a 2, je to tématicky podobný, zábavný a grafika je taky slušná (a má to online i lan multiplayer, ale nepovedlo se mi připojit ani s dnas patchem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak mě napadlo ještě WRC: rally evolved, NHL hitz pro, killzone, nhl 09, super farm (super odreagovacka ve dvou), test drive unlimited, burnout revenge, black a crash nitro kart

edit: jo a ještě Battlefield 2: modern combat

edit2: tady máš odkaz na GT4 http://console-forum.net/tema/112846-ps2-hry-na-czshare-com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kotyz85 : Jo Flatout 2 chystám stáhnout,na PC to v mí době bez netu byla pecka,a ted i FlatOut Head On na PSP je pecka.

Marrtan: Mám WRC 04,a měl jsem pujčenou 05 (asi Evolved) a ta mi nesedla,Killzone určo stáhnu,to Gt4 co jsi poslal ta kto jsem zkoušel jako první jnže link je už mrtvej,TDU je prej sračka na Ps2 oproti PC říkaj lidi,Black stáhnu až budu mít DVD DL,Crash na 100%.

A ted můj nový problém - stáhl jsem si Burnout 3 ze stejnýho topicu jak ho poslal marrtan,opatchoval v memento,vypálil v CloneCD 1x rychlostí,dal do PS2,a videa se sekala (trochu) ale loading prvního závodu v championátu to byla hrůza! video a zvuk se sekali. to stejný a ještě horší mi dělal Tonda Hawk:American Wasteland prepálenej z originálky od kámoše,ale ještě víc se to sekalo (mám SCPH: 75004 - Date Code 5B) ale na kámošový SCPH 77004 to jde jako po másle!

on má Ps2 od vánoc a já jí mám 6 let,2 roky používanou,myslíte že by to mohla být třeba už vadná optika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu