Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Window XP nenabíhá


kure221

Recommended Posts

Nazdar, nechce mi naběhnout Windows. Naposledy jsem počítač naprosto normálně vypnul, příjdu a on sice nabíhá, ale místo načítání Windows je jen černá obrazovka... Nevíte jak to zachránit, mám v počítači důležité věci do školy a nechtěl bych je ztratit...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel si běžné postupy jako , Poslední známá konfigurace , nebo se tam dostat pres nouzový režim... jinak přístup k těmto možnostem defaultně přes klavesu F8 než naběhne win XP ... Aby si zachránil data a pak jedině Reinstal win a budeš mít zase klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel si běžné postupy jako , Poslední známá konfigurace , nebo se tam dostat pres nouzový režim... jinak přístup k těmto možnostem defaultně přes klavesu F8 než naběhne win XP ... Aby si zachránil data a pak jedině Reinstal win a budeš mít zase klid

jj, F8 jsem zkoušel ( nouzový režim atd.) nic ale nenaběhlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabootuj live cd linuxu a data si nekam zkopiruj a pak ty widle reinstaluj.

Nebo ty widle normalne reinstaluj a krom adresare Windows ti vsechny ostatni zustanou (i stare dokumenty zustanou v documents and settings).

Ok, díky už jsem se bál že příjdu o ty spustu věcí který naštěstí mám uložený na disku C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu