Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KINECT nebo PS Move ?


rootan

Recommended Posts

No vidíš, přišel jsi na to sám.

Jen by mě docela zajímalo, kolik lidí bude zrovna tuhle featurku opravdu využívat. Půlka lidí na fóru nedá dohromady větu v češtině, natož v angličtině. IMO to dopadne klasickým: vyzkouším, řeknu si "super", zapomenu.

Nakonec, snad v každých nových widlích se MS snaží prorazit s hlasovým ovládáním. A kolik lidí tak program ovládá?

Pro me je to docela slusne vyuzitelne, ani ne tak co se dialogu tyce jako spis davanim rozkazu, na to se opravdu tesim...

Jinak co se tyce toho hlasoveho ovladani nevim jak to to tam probiha, kazdopadne jsem cetl, ze s obycejnym mikrofonem na ps3 to nelze, pokud tohle tvrzeni nikoho pohorsilo ci privedlo v udiv tak se omlouvam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ovládání hlasem bylo třeba v End War super. Tuhle hru jsem hrál bohužel na PSku, ale stejně mě to bavilo, a to už je ve spojení s PS3 co říct. Ovládání tam sice probíhalo skrze headset, ale chci tim říct, že nemá cenu podceňovat nebo něják shazovat využitelnost ovládání hlasem, protože se jedná o zajímavej prvek, přinejmenším zpestření.

A třeba ten člověk, co psal že přijde z práce a nechce skákat před Kinectem, se může složit před televizi a jenom křičet rozkazy ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celdon: Tak je to přece jen pádnější než argumentovat "oni to opsali" aniž bys do toho viděl... navíc myslím, že tohle hráče nezajímá. Naopak je to plus protože je to zaběhlá technologie a vývojáři si s ní už vědí rady. Alespoň tahle nějak mohli hlavouni ze Sony přemýšlet, když se rozhodli pro tento způsob pohybového ovládání.

Já osobně pohyb nevnímám pohyb jako zápor. Pokud tě teda hra nenutí zůstat v nějaké blbé poloze, jako třeba to Joy Ride což je imho hned po Fighters Uncaged nejhorší kinect hra. Na Move můžeš z gauče hrát prakticky všechny hry, kde se dá místo Move použít Dualshock. Pohyb si naopak užiješ u Move-only her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlovkvetinaci: A neopsali snad? Popři to. Máváš tyčkou před obrazovkou a ovládání pohybem doplňuješ ovládáním tlačítky. Pro hráče je výsledek stejnej. Rozdíl je v tom, že Nintendo přišlo s mnohem úspěšnějším Wii jako první, a to už před skoro pěti lety.

Jasně, je to plus, že je to zaběhlá technologie, vývojáři si s ní vědí rady.. proč se nevrátit k 8-bitu? Ten je přeci taky zaběhlej, a vývojáři by s ním neměli mít nejmenší problém. Poběží PSN přes teletext? Ten je zaběhlej, a vlastně i celkem bezpečnej, zároveň jednoduchej na údržbu. Co dál? Vysílačky místo headsetu?

Pánové, nahoďte CRTčka, vytáhněte joypady, oprašte diskety a zatáhněte záclony.. Playstation 4 přichází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celdon: Nevím, jestli jsi mě nepochopil, nebo jestli jsi jen natvrdlý. PC má taky stejný koncept už od dob co někdy v 70. letech v Xeroxu vymysleli myš, plochu a okýnka. Dneska už jsme trošku dál a počítače se nedají srovnávat. Stejně tak je to s Move, které se jistých vylepšení také dočkalo.

Vývoj Move začal už pro Eyetoy někdy v roce 2001, ve stejný rok odstartoval i vývoj Wii Remote.

Koukni se třeba na docela provařené techdemo

a novější
Podobně je to s Kinectem. Hloubkové senzory nejsou žádná kosmická technologie, kterou vymysleli v Microsoftu. Stejně tak tyto společnosti mají spoustu dalších technologií, které se objevily a neosvědčili, nikdy nedostanou mezi lidi, nebo jen někde v šuplíku čekají. Kdy jsi třeba poprvé slyšel o 3D helmě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zlovkvetinaci: ukončeme to.

Move teoreticky můžeš nahradit Kinectem (natažená ruka a ovladač v ruce druhé), a tím pádem by po minimální úpravě bylo možné hrát veškeré Move tituly na Kinectu.

Naopak, tedy že by Move mohl nahradit Kinect, je to nemožné, protože Move nedokáže nahradit všechny možnosti Kinectu.

Tolik k otázce Move vs Kinect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze zase se to tady hada jako v topicech xbox nebo PS 3 ... PSP nebo DSI atp... Kazdej ma svoji pravdu a pro kazdyho je lepsi neco jinyho. Prijde mi to zbytecna debata o jablku a hrusce .

A abych nebyl OT: pro me je lepsi kinect ? proc ? Protoze mam jen xbox :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu