Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go nejde nabijet


stepussestka6

Recommended Posts

Mam psp go a do nedavna vsechno slapalo jak hodinky,ale pak sem ho jednou napojil na adaptér abych ho nabil,ale psp nereagovalo tak jsem ho zapnul a zapojil ho znovu a psp se přepnulo jako když ho připojíte k pc ale nabijet se nezacalo. předtím než se tohle stalo jsem měl psp asi 2 dny v kuse na nabiječce a skoro jsem ho nepoužíval i když jsem ho občas zapnul ale bylo stale na nabiječce. ale když ho připojim k PC tak se zacne nabijet. prosím poradte někdo co s tím díky.je to v psp nebo adaptér nebo mám jen něco špatně nastaveného v psp? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heled ja mam treba 2 kabely ktere jsou naprosto stejne a jednim jde akorat nabijet a jednim akorat pripojit k pocitaci. A taky to nechapu. Jinak v psp jde nastavit myslim jestli chces nabijet pri pripojeni k pc le pokud pises ze v pc ti to jede dobre tak bude problem asi v nabijecce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu