Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

win XP sp1 emulator


bindiz582

Recommended Posts

dobry den. Mam jeden problem, mam windows XP sp1 a plno programu vyzaduje SP2 nebo SP3

a prave problem je v tom ze moje motherboard nepodporuje aktualizaci, neexistuje nahodou nejaky program pres ktery boch mohl spoustet programy ktere vyzaduji SP2 - SP3 na mem windowsu XP SP1 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry den. Mam jeden problem, mam windows XP sp1 a plno programu vyzaduje SP2 nebo SP3

a prave problem je v tom ze moje motherboard nepodporuje aktualizaci, neexistuje nahodou nejaky program pres ktery boch mohl spoustet programy ktere vyzaduji SP2 - SP3 na mem windowsu XP SP1 ?

Jak nepodporuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne muj stryc rikal ze kdybych ho aktualozoval tak pry jen nabehne modra obrazovka nic vic, pak to musel davat do opravny ale fakt jako nevim co presne, jemi teprv 14 a v PC technice nemam zatim az tak velke zkusenosti

pri jediny reseni je koupit novou motherboard , tak se vas ptam jen jestli neni jeste nejake reseni treba jako emulator nebo neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvuj PC byl už u cajtu?synku ty jsi případ,nic se ti nestane,když updatuješ,a pokud máš origoš,tak nemáš vůbec žádné zábrany,a kdyby ti náhodou skočila modrá smrt,tak jen přeinstaluješ systém,z zakladkou ti to určitě nic neudělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu