Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Brick nebo jiná podivná věc? AKUTNĚ!!


TheSpachtlik

Otázka

Zdravím.. Mám tu velký problém s PSP na kterém mi běží 6.20 PRO-B6!!

Dneska jsem si nainstaloval CXMB a pak jsem si stáhl témata no a jedno z nich co jsem zrovna zkoušel mělo přímo v menu místo tlačítka System update tlačítko system reboot které jsem zmáčknul no a problém byl na světě!

PSP se vyplo a když jsem ho zapnul tak svítila jen černá obrazovka.. několik krát jsem to opakoval a pak se zaplo jenže hned při bootovací animaci se začal třást obraz a "praskat" zvuk a při tom se to strašně sekalo.. když přešla bootovací obrazovka tak se menu vůbec nenačetlo, načetlo se jen pozadí z originálního psp tématu (ty vlnky) a třásl se obraz.. několik krát jsem to zase vypnul zapnul a pak jsem počkal asi 10 minut a povedlo se mi načíst menu ovšem strašně se seká a skáče obraz nahoru a dolů.. zkusil jsem všechno, zakázat v recovery menu i plungin cxmb, změnit téma ale nic nepomohlo furt se děje to stejné a další zajímavá věc je, že když se mi povedlo načíst hru tak to ve hře vůbec nedělalo ani se netřásl obraz, ani se to nelagovalo

PROSÍM O VAŠI RYCHLOU POMOC, JE TO AKUTNÍ!

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu