Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[ ČTĚTE ] !! "Jak propojit 2 PC?!"


TheSpachtlik

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ten adhoc teda na windows moc nefunguje a neustale se odpojuje. Doporucuju vzit krizenej kabel (zalezitost par korun) a proste je propojit kabelem. Pak uz staci jen jednomu dat treba IP 192.168.1.1 a masku 255.255.255.0 a druhemu treba 192.168.1.2 a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A není to náhodou ten, kterým propojuju net s pc?

Neni. Tohle je krizenej kabel. Neni dobrej na pripojeni k routeru. Sice vetsina routeru uz umi rozpoznat krizenej kabel a primej, ale porad je lepsi primej na pripojeni k routeru a krizenej na PC-PC (primej ani na propojeni dvou PC naprimo pouzit nejde...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mě adhoc jede vklidu,párkrat jsem z kamošama hral flatout 2 na 4 noteboocich 2 hodky,a bez problemu,ale ten kabel bude lepší,až na to ,že budete muset u sebe

PS:o rozdilu mezi křiženym a přimym kablem jsem ještě neslyšel,mě fungoval jeden kabel(RJ45),i mezi routerem a modemem,i mezi PC a NTB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu