Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

E3 - Microsoft


k4relB

Recommended Posts

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hmm, tak pro me zklamani.. cekal jsem ze po tech "predoznamenich" nintenda (Cafe + 3DS tituly) a Sony (NGP), ze se pokusi take prijit s necim velkym... bohuzel nic.. Halo 4 na zaver? Velmi vlazny potlesk..

Vrcholy konference pro me:

1) GOW 3 (7/10)

2) Tomb Rider (7/10)

3) eeeeeee... minecraft? mozna nekdo oceni..

Celkove: 3/10

A jestli budu ve 2 vstavat a Sony taky nic neukaze, tak uz budu nasranej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co? sledujete? COD MW3 klasika, to je porad dokola. Ale od Tomb Raidera si slibuju docela dost. |Vypada to na takovej slabsi uncharted
netvrdim, ze ne, ale je to TOP hra.. TR tam nikdy nebyl a asi nebude.

Kazdopadne predvadecka KINECtu v Mass Effect 3 je dzouk. uz se vidim, jak kricim u televize.

Teda, dneska si mě fakt pobavil :))... Uncharted na TR nikdy mít nebude.. a nejen kvůli Lařině prdelce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě to zklamalo. Ale některý kinekt věci byli docela dobrý. Nejhorší byl podle mě star wars, typek tam mával jak ho napadlo a hra sama kosila nepřátelé. A to hlasový ovládání mi přišlo docela dobrý, křiknout na spolubojovníky rozkazy je rychlejší než je lovit z menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych shrnul Fun Labs.. nezjistil jsem, kde se to pouští, takže jsem to spouštěl přes marketplace :). Zatim tam pořád není to prostorový kreslení, ani tvorba avatara podle sebe ("coming soon"), i když je tam skenování postavy (ale ne pro avatara) a objektů. Jediný, co jsem zkoušel, je skenování objektů; na to jsou tam dvě aplikace - v jedný vám naskenovanej objekt "oživne" sám, ve druhý ho ovládáte vy.. Ke skenování - zkoušel jsem plyšáka (veverku z Ice Age), a po naskenování vypadal jako brambora s velmi rozmazanou texturou šavlozubý veverky. Super, tak potvůrku jsem vytvořil, chtěl jsem zkusit co bude dělat. Když mi třikrát po sobě řekla, ať vyskočim, dřepnu si, zakreju si oči a tancuju, tak jsem to vypnul. Nevim, jsetli to byla nějáká kalibrace, nebo už ta hra.

Jinak se stahuje cca 700 MB základ, nevim přesně který hry v něm jsou, ale některý jsem musel nejdřív stáhnout (cca 250 MB).

Co na to říct.. snad až bude víc možností, tak to bude lepší ;) Třeba to kreslení vypadalo skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně sem se nejvíc těšil na ubisoft (právě probíhá) zatim představili pár her a ze dvou už sem nadšenej :D

Far Cry 3 - věřím ve šťastný návrat ke starému a dobrému

Brothers in Arms 4 - hrozně se těšim na komicky laděnou 2. světovou válku :D jak v tom traileru ten voják Wehrmachtu na záchodě s trenkama dole povídá : Scheiße :D :D

nejvíc se těšim na AC kuli tomu na to koukám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujala mě hra Ghost reacon: future soldier ale to ovládání pomocí kinectiku je hodně vtipná, ten chlap se u toho hrbil a mával rukama - dělat to takhle třeba hodinu bolí mě pak záda a mám křeče v rukou - jinak ten ředitel co do toho mluvil asi byl vykastrovaný:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu