Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

E3 - Microsoft


k4relB

Recommended Posts

Ten kinec byl luxusni dokud s nim nezacali strilet, to jsem se malem podelal smichy....nevite nekdo jak je to s tema kinec fun labs? Je to uz na xku? Rikaliuz vcera ze to ma vyjit vcera :) Ale vcera tam nic nebylo :) Jinak ty novy BiA me pobavili, to jsem cumel, jen mi prijde vtipny, ze nedlouho po sobe byli oznameny hry ktery budou fungovat na hodne podobnem principu (tim druhym myslim samozrejme overkill)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj, to je videt, jak se kvuli tem svejm blbejm heslum drzej toho, ze proste nemuze bejt zadnej ovladac. Pak jsou z toho takovy demence, jako strileni oteviranim dlane... ♥♥♥♥♥ove. Ale chapu je, ze kdyby dali neco do ruky, pak je to uz move a nemaji se vuci nemu jak vymezit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak :) moje slova, zkoušel jsem wowko, ale bavilo mě asi tak 5 minut. ještě Rift od ubi vypadá krásně. ale SWTOR :) no to je prostě Epic jak hrom, to asi stará nevydýchá :D

osobně řadím prezentace od Ubi a Bio jako to nejlepší, co jsem zatím na E3 viděl. jejich hry taky miluju nejvíce :) uvidíme ještě co R* a GTA 5, popř. RDR na PC - o něm jsem četl, že má být úplně jiný, než ten xkový, no rozhodně bych se nezlobil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu