Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

E3 - Microsoft


k4relB

Recommended Posts

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A co ty AC:R? Uchvátil tu někoho ten MP gameplay tak jako mě? To je prostě ÚŽASNÝ!

http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-assassins-creed/715299

Jinak, co si myslíte o E3 2011 celkově? Tak pro mě jedno z nej E3, totálně úžasný epický trailery, spoustu odhalení atd.

- Halo 4

- Halo Combat Evolved Anniversary (Halo 1 HD)

- Call of Duty: Modern Warfare 3

- Far Cry 3

- Assassins Creed Reveleations

a spoustu dalších, prostě bomba!

A ještě poslední, co říkáte na novej RE:Operation Raccoon City? Podle mě příjemné překvapení, sice to už prostě není Resident Evil a pomalu se to blíží např. ke call of duty (někteří tomu říkaj Future Warfare :lol:) Ale je to fakt pecka, a ještě ten coop. Hmmmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho gameplaye poznam velky kulovy, prijde mi to vicemene stejne jak v SCB, navic ten capek co to hraje tomu asi vubec nerozumie, pac si tam beha jak chce....

E3 je to urcite silna, protoze tenhle rok je opravdu nabity hernimi pecdkami jako uz dlouho zadny ne.... a to pocinaje Haly...pres Uncharted....az k BF3..... tech pecek je strasne moc za coz jsem rad...

Ja ted videl ten gamepaly teaser trailer na Bioshock Infinite a musim rict ze jak jsem k tomu byl lehce skepticky tak tohle me navnadilo jako blazen...

A taky doporucuji skvely gameplay Batmana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho gameplaye poznam velky kulovy, prijde mi to vicemene stejne jak v SCB, navic ten capek co to hraje tomu asi vubec nerozumie, pac si tam beha jak chce....

E3 je to urcite silna, protoze tenhle rok je opravdu nabity hernimi pecdkami jako uz dlouho zadny ne.... a to pocinaje Haly...pres Uncharted....az k BF3..... tech pecek je strasne moc za coz jsem rad...

Ja ted videl ten gamepaly teaser trailer na Bioshock Infinite a musim rict ze jak jsem k tomu byl lehce skepticky tak tohle me navnadilo jako blazen...

A taky doporucuji skvely gameplay Batmana...

Zrovna batman mě vůbec nebral, na arkham city jsem ani se nekoukal protože mě se vůbec nelíbil ani arkham asylum, na tenhle styl hold nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Batman pro me osobne bylo jedno z nejmilejsich hernich prekvapeni... a gameplay z Graham city me fakt navnadil, jelikoz jsem byl skepticky k one otevrenosti mesta ale prekvapive to porad funguje...

sama n-ta pokracovani, zadna nova IP :(

Tos asi nekoukal pozorne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos asi nekoukal pozorne :)

nejen ja teda asi :D

http://games.tiscali.cz/tema/dan-vavra-vs-e3-2011-56027

Sequelitida, tady nemoc nekonečných pokračování, je ostatně dalším prokletím herního průmyslu. Nevím jak vy, ale já mám po všech těch letech na pokračování alergii a letošní rok se ukázal být vrcholným stadiem sequelitidy. Největším hitem u Sony bylo Uncharted 3, InFamous 2 a všelijaké deriváty starších her. Microsoft udělal největší haló s „novým“ Halo, Gears of War 3 a Kinect Star Wars. Nintendo, vedle nové konzole, připravilo už opravdu nudnou várku Máriů, Wáriů a Zeld, kterými nás zásobuje už přes dvacet let. Electronic Arts nás oblažili „novinkami“ v podobě Need for Speed: The Run a Mass Effect 3. Ubisoft šokoval dalším Far Cry, Assassins Creedem, Clancyovkou a Raymanem. Od Eidosu jsme se dočkali rebootu Tomb Raidera a třeba Square Enixu už dokonce nestačí čísla a tak vyrábí druhé pokračování třináctého pokračování Final Fantasy a předvádí další obskurní hrátky s číslováním svých her.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu