Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Zdarek predevcirem sem palil jednu hru na xko v clone cd a asi v pulce to prestalo vypalovat restartnul sem pc že to zkusim znovu a asi po minute vypalovani se stalo to samy palirna jenom vypalila začatečni stopu a už mam zmrvené 2 DVD předtím mi to jelo bez problemu. Clone cd sem mel ve zkušební době pač sem před měsicem instaloval nově windowsi a zapoměl sem opachovat. Tak se ptam jestli je to palirnou (LG GSA-4163B-upgrade A106) nebo spíš tím clone cd a bude lepší když použiji Img burn ?

Nerad bych zkazil dalsi disk!:roll:

EDIT: Clone cd mel 15 dní do vypšení zkuš doby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek predevcirem sem palil jednu hru na xko v clone cd a asi v pulce to prestalo vypalovat restartnul sem pc že to zkusim znovu a asi po minute vypalovani se stalo to samy palirna jenom vypalila začatečni stopu a už mam zmrvené 2 DVD předtím mi to jelo bez problemu. Clone cd sem mel ve zkušební době pač sem před měsicem instaloval nově windowsi a zapoměl sem opachovat. Tak se ptam jestli je to palirnou (LG GSA-4163B-upgrade A106) nebo spíš tím clone cd a bude lepší když použiji Img burn ?

Nerad bych zkazil dalsi disk!:roll:

EDIT: Clone cd mel 15 dní do vypšení zkuš doby

MAM stejnou palirnu jak ty a palim v dvd decrypteru pohodicka vse jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Zdarek predevcirem sem palil jednu hru na xko v clone cd a asi v pulce to prestalo vypalovat restartnul sem pc že to zkusim znovu a asi po minute vypalovani se stalo to samy palirna jenom vypalila začatečni stopu a už mam zmrvené 2 DVD předtím mi to jelo bez problemu. Clone cd sem mel ve zkušební době pač sem před měsicem instaloval nově windowsi a zapoměl sem opachovat. Tak se ptam jestli je to palirnou (LG GSA-4163B-upgrade A106) nebo spíš tím clone cd a bude lepší když použiji Img burn ?

Nerad bych zkazil dalsi disk!:roll:

EDIT: Clone cd mel 15 dní do vypšení zkuš doby

Spis ti odchazi palirna , mel sem tak tenhle typ kdysi , je to docela stary model ...

Taky se mi pokazila , ale zase v tom ze nechtel vyjizdet suplik :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ImgBurn je nachylnej na Nero aplikace spustene v pozadi. nemas nahodou nero ? :)

Mam jak nero, tak clonecd.......ale je divne, ze jsem to mel i predtim a vysmahnul jsme asi 5DVD v pohode, ale pak prisla nove hry NHL09,NBA2K9,SHAUN WHITE SNOWBOARDING a proste to hodilo chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napada me par moznosti...netusim jak moc jsou pravdepodobne:

- mechanika ma problem...muze to byt zpusobeno zdrojem (nestabilita vykonu), data radicem nebo starim.

- update od MS.....nebylo by to poprve co MS vydal update ktery meni chovani WinAPI a zapomnel se o tom zminit :)

- nebo samotne API, kdy ruzne vypalovaci programi nepracuji s API 100% identickym zpusobem.

Bohuzel z toho nevypliva zadne super reseni, takze zbyva jen zkouset a doufat ze tentokrat to vyjde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napada me par moznosti...netusim jak moc jsou pravdepodobne:

- mechanika ma problem...muze to byt zpusobeno zdrojem (nestabilita vykonu), data radicem nebo starim.

- update od MS.....nebylo by to poprve co MS vydal update ktery meni chovani WinAPI a zapomnel se o tom zminit :)

- nebo samotne API, kdy ruzne vypalovaci programi nepracuji s API 100% identickym zpusobem.

Bohuzel z toho nevypliva zadne super reseni, takze zbyva jen zkouset a doufat ze tentokrat to vyjde :)

Mechanikou to opravdu neni, mam uplne fungl novou LG dual.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawes all, mam stejny dvd jako toto ale na zacatku mam misto 2.4x, 8x. Pujde mi to taky normalne vypalit kdyz tam mam 8x ?

verbatimzn8.th.jpg

Jeste sem se chtel zeptat na jednu docela pro me dulezitou otazku. Stahl sem battlefield : Bad company, ale DVD soubor ma 34bajtu a iso soubor ma 7.87GB. Jakej soubor mam prez CloneCD vypalit ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se za ten topic ale pls porad mi. mam to teda stali a mam .iso a .dvd, ten .dvd ma jen 34bajtu a .iso ma 7.87gb porad mi nak nesedi ze bych mel vypalit ten .dvd ? v tvim navodu pises jen ze to mam vypalit ale nepises kterej. pls odpovez potrebuju to nutne vedet :cry::cry::cry: Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,tak sem zkusil vypalit moji prvni hru a samozrejme bez uspechu:)je to silent hill soubor iso,musel sem k nemu vytvorit soubor dvd,palil sem to pres imgburn rychlosti 2,4 na dvd+DL EMTEC a nic xbox vubec nic nenapise jenom close disc tak nevim:cry:jo a vypalovacku mam LG GSA H42N s novym firmwarem:roll:tak nevim co delam spatne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu