Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Takze sem si poridil novou mechaniku na DL abych mohl zacit smazit .. ale mam problem sjejim pripojenim .. normalne do pc ji zapojim a ve spravce zarizeni ji najdu ale vlozim dvd s datama a zmizi a nic se nedeje .. omg .. nejsem zrovna nejak pres pocitace xD spis prez hrani takze bych byl rad kdyby ste mi nekdo mohl helpnout .. dik ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jestli mas v PC vice mechanik tak jednu musis mit vzadu na mechnice nastavenou na jumperu na master a druhou jako slave . Pokud mas jen jednu , tak zkus ten jumper (je to takovy kolik vzadu co spojuje kontakty) s tamo vyhodit a tim padem bude zapojena jako single .

Ale nevim jestli je to ten spravny problem .

Jeste predtim bych vyzkousel jestli nejsou na strance vyrobce nejake ovladace k mechanice a nebo treba reinstal Win ci bootovaci live cd linuxu zkusit ...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim.skousel jsem v\palit hru na xko a neuspel jsem.mam mechaniku ASUS DRW-2014L1T 1.02 (ATA) a tak jak jsem ji dostal tak ju mam a nic jsem sni nedelal.vypalival jsem v imgburn tak jak je to tady popsany.a udelalo to tohle

zdravim.skousel jsem v\palit hru na xko a neuspel jsem.mam mechaniku ASUS DRW-2014L1T 1.02 (ATA) a tak jak jsem ji dostal tak ju mam a nic jsem sni nedelal.vypalival jsem v imgburn tak jak je to tady popsany.a napsalo me to tohle: close track failed! Device: [3:0:0] ASUS DRW-2014 L1T 1.02 (f) (ATA) reason:power calibration area error.palil jsem na Memorex DVD+r DL.muze mi nekdo rict co to znamena a co stim???dik moc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar .. hele stahnul sem hru a koncovka je 000 .. ? co to je ? .. diky

to je normalni koncovka hodně her mam stouhle koncovkou a jedou normalně a XDVDMulleter je taky veme

TO PatriCzech::jj je to normalní iso takze to muzes normalně vypalovat

PatriCzech::::::vypaluju jedině v ImgBurn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majitelum notebooku doporucuji si zakoupit externi vypalovacku ,.. ja si koupil přez alzu a uz mam 7 her zasebou bez problemu ,.. predtim se povedla kazda 3-ti :)

Jeste je velka vyhoda ze vypalovacka nepotrebuje zadny ovladace ,proste zapojite a vypalujete :)

Este hazim odkaz na mou vypalovacku- http://www.alza.cz/externi-vypalovacka-samsung-se-s224q-d97276.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
lidi. co mám napsat přesně do toho dvd souboru. tak nějak +- vím, ale to nestačí. nemohl by jste někdo nauploadovat soubor z nějaký hry někam??? PLS díky,

Mas to v topiku pro zacatecniky :roll:

4.) pokud vám tam chybí soubor dvd tak si ho musíte vytvořit tak že vytvoříte TXT soubor

a otevřete třeba v poznámkovém bloku... do něho vepište

LayerBreak=1913760
hra.iso

název hra je jen příklad místo něho vepiště název isa!

pak třeba v total comander se musí přepsat koncovka z txt na dvd!

http://console-forum.net/showthread.php?t=29340

Nebo muzes soubor .dvd vytvorit i v xdvdmulleteru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim.tak jsem dnes palil a jak jsem dopalil tak jsem skousel a jelo to.pak jsem to vypnul a pochvilce jsem to skusil znovu a naskocilo me tam misto hry bila obrazovka snejakyma napisama nevite co to je???jo a kdyz jsem zmackun lib.tlacitko tak to tam hodilo ovladani jakobych tam mnel hudebni cd nebo film.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu