Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

jakej návod stáhneš rozbalíš

budeš mít soubor xxx.iso a xxx.dvd

otevřeš program imgburn, vybereš soubor xxx.dvd a vypálíš nic složitého :)

Prosím tě ještě jedna maličkost... Stáhnul jsem si hry z torrentů ale když je rozbalím tak je tam jenom xxx.ISO jak mám udělat to xxx.DVD. Někde jsem to tady viděl ale už to nemůžu najít :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

K bodu 2 měl jsme stejný problém, musíš updatovat dashboard stáhni update 7371

viz: http://console-forum.net/showthread.php?t=51466&page=4 pak si na cd vypal složku: $SystemUpdate vlož do X360 a vypni zapni konzlou, měl ny jsi mít zapnutou fci autorun, pak se ti nabídne instalace update dashobardu, až se ti to nainstaluje tak by ti ta hra měla jet, tím opathovaním se ti totož ten update smaže a x360 ho nemůže najít proto píše disk nečitelný, musíš ho tedy naistalovat separátně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec lidi,doufam,ze mi nekdo pomuzete.Nevim co delam spatne,ale at palim v decrypteru nebo img burn,v polovine se mi to sekne a vypise mi to tuto chybu:E 15:46:25 Failed to Write Sectors 1914528 - 1914559 - Reason: Invalid Address For Write

Ale zajimave je to ze uz jsem si 2 hry v pohode vypalil,jednu v img burn a druhou v decrypteru,ale od te doby nic.Palim na verbatim a vse testuju v abgx a test je v pohode,tak nevim kde je problem.Prosim o radu,uz jsem si znicil 5dvd

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rovnaký problém ako daveman, takisto mi to pri napalovani sekne a nič sa nedeje a v logu mi vyhodi tu chybu... skušal som to cez imgburn,clonecd,dvd decrypter aj v xbox backup creator... 5 dvd už je v keli... prosím niekto mi pomôže? media použivam philips a napalovačka pioneer dvd-rw dvr-k17rs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak si vytvor novej podle navodu pro zacatecniky , nebo si nastav program abgx360 tak ze ti .dvd soubor zkontroluje sam .

Navod je tu taky :

http://console-forum.net/showthread.php?t=57624

Pokud je to v pohode muze byt problem i v mediu . zkus jine...

4.) pokud vám tam chybí soubor dvd tak si ho musíte vytvořit tak že vytvoříte TXT soubor

a otevřete třeba v poznámkovém bloku... do něho vepište

LayerBreak=1913760
hra.iso

Hra i iso musi byt v jedne slozce spolu a musi mit stejny nazev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu