Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

konecne nejake rozumne x360 ceske forum kde se da kecat ;-))

chci se zeptat, zda je kvalita dvd9 , jejichz vypalovani drive bylo hrozne (vetsina dvd skazena) zda je to dane nekvalitni mechanikou /ze to drive neumeli vyrobit/ nebo spatnejma mediam?

nikdy jsem dvd9 nevypaloval..mam 2-3 roky starou LG a zajima mne, zda to nani pujde? (podle nero infa ano, ale mam na mysli kvalitne)

a jeste neco. na netu jsem cetl, ze lze ty isa rozbalit a pres FLASHFXP nebo TC proste pres lan nakopcit na disk do xka (nevim jestli xkos sharuje disky automaticky nebo se t musi zapnout?) a potom lze hrat bez vypalovani

zkousel to nekdo? jak to funguje? to se jako ta hra sama najde?

diky moc za odpovedi

Čau, na to musíš mít chipnutý xko, jinak se tam nedostaneš, už jsem to zkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Mel bych malej dotaz. Sosnul sem si GTA4ku a po rozbaleni je zde jenom *.iso. Neni tu k tomu *.dvd. Chci se zeptat jestli to vadi a jestli v pripade ze si vypalim pres ImgBurn pouze to iso jestli to poslape... Diky vsem

Btw. pokud je to *.dvd potreba nasla by se hodna duse ktera mi ji kamkolif uploadne? Je to prvni vec co sem kdy stahnul (vcera sem koupil xko) takze nemam ani jiny abych si je preeditoval ... diky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych malej dotaz. Sosnul sem si GTA4ku a po rozbaleni je zde jenom *.iso. Neni tu k tomu *.dvd. Chci se zeptat jestli to vadi a jestli v pripade ze si vypalim pres ImgBurn pouze to iso jestli to poslape... Diky vsem

Btw. pokud je to *.dvd potreba nasla by se hodna duse ktera mi ji kamkolif uploadne? Je to prvni vec co sem kdy stahnul (vcera sem koupil xko) takze nemam ani jiny abych si je preeditoval ... diky vsem

LayerBreak=1913760

IMAGE1.iso

soubor si vytvor, todle do nej vloz a zmen jen nazev iso souboru ... muzes pouzit na vsechny hry. pak to vypal pres clonecd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zdar , mam problem vypalil sem si GTA 4 na verbatim DVD+R DL , vypaloval sem to v clone cd , rychlost sem nastavil 1x , hra chvili jede ale vzdycky tak po 4-5ti minutach vyhodi chybu , ze disk je necitelny at vycistim disk a restartuju konzoli. Flash mam ixtreme 1.4 12x rychlost takze to by nemel byt problem . Palirnu mam LG GSA-H55N asi pul roku starou . Docela me to stve stah sem si 3 hry a s toho funguje jedna a to burnout paradise , jeste sem si stahl Skate a tam se mi zas nenacetly textury :( Nevite co s tim ? Nevim si fakt uz rady , zeby to bylo palirnou ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2romeno: ja s verbatim nemam dobrou zkusenost, uz nekolikrat se mi stalo, ze po vybaleni dvd byla temer oloupana cela horni vrstva s lakem, takze sem ho moh rovnou vyhodit. ale samozdrejme to muze bejt i vypalkou ... bejt tebou zkusim nejdriv jine medium nez verbatim, pokud to i potom bude spatne citelne, tak to zkus vypalit nekde jinde, mas-li moznost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jist si nejsem nicim v dnesni dobe. kupoval sem je v normalnim obchode, ne nekde u vjetnamcu v trznici ... to same se stalo s verbatim medii, ktere mi koupil skladnik do prace na zalohovani (100mega). ted si tu z nich zrovna z nudy loupu lak (mozna jen blba nahoda, ale nejsem zdaleka prvni komu se to stalo). samozdrejme to nemusi byt nutne zrovna mediem, nicmene pokud netestne jine bo jinou vypalovacku o moc dal se nepohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau mám problém... když chci načíst ten dvd soubor v cloncd, tak mi to napíše:Neelze otevřít soubor obrazu CD LayerBreak=1913760: Systém nemůže nalézt uvedený soubor ... Pls help ... nechce se mi to stahovat znova ... Nemůže to být programem clonecd ??? Nainstaloval jsem totiž starší verzi a ta nejnovější mi to brala (jenže sem na ni nemohl najít crack)

EDIT:Jn tak je to tím clonecd ... u té nejnovější mi to sice de načíst ale říká mi to že zkušební doba vypršela takže to nemužu vypálit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejnak men to nefaka mam flashlou mechaniku dal sem dvd dvd + r dl do mechniky zap sem clone dvd mnel sem 2 soubory jeden je zabalenej je v nem naky 2 soubory a pak esten 1 malej asin3kb tak sme vypalil ten 7giga a dis to dam do mechniky xboxu tak to nic nenacte alen pc men to taky nenacetlo tak nvm dal sem to presne podle postupu neporadil by mne nekdo na icq 287762268 jak to mam udelat nechci zmrvit dalsi dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky,chci se zeptat,když vypálím dvd a xbox mi píše at vyčistím disk nebo restaruji,je to dvd na nic,nebo se to dá ještě rozjet? je chyba ve vypalování nebo to může být paličkou? mám vypalovačku LG GSA-H55 L1.05 a pálím přes burn4free. hodně si tady na LG stěžuje,já jí mám pár dní,to abych jí vrátil za včasu? poradte někdo please,jinak si nic nezahraji,díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus to přes imgBurn Download http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/imgburn/?g[hledano]=imgburn&g[oz]=2.4.1.0 ale až to budeš vypalovat zaškrtni verify a mělo by to jít jo a co používáš za disky napiš mi PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus to přes imgBurn Download http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/imgburn/?g[hledano]=imgburn&g[oz]=2.4.1.0 ale až to budeš vypalovat zaškrtni verify a mělo by to jít jo a co používáš za disky napiš mi PM

používám verbatim rdl+

přeinstaloval sem vypalovačku na 0,2.prý ty novější verze neberou piráty a asi to tak bude.přes clone mi chytlo gta a přes burn mi to nejde,ale zatím pokrok ještě to nějak vypiplám,ale padlo 9 placek,což je dost:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky,chci se zeptat,když vypálím dvd a xbox mi píše at vyčistím disk nebo restaruji,je to dvd na nic,nebo se to dá ještě rozjet? je chyba ve vypalování nebo to může být paličkou? mám vypalovačku LG GSA-H55 L1.05 a pálím přes burn4free. hodně si tady na LG stěžuje,já jí mám pár dní,to abych jí vrátil za včasu? poradte někdo please,jinak si nic nezahraji,díky

Cau tohle mi delalo taky u vetšiny her. Tak sem rozebral konzoly, vyndal mechaniku otevrel a cocku sem utrel vatou namocenou do LIHU. A ted to jede v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
čauky,chci se zeptat,když vypálím dvd a xbox mi píše at vyčistím disk nebo restaruji,je to dvd na nic,nebo se to dá ještě rozjet? je chyba ve vypalování nebo to může být paličkou? mám vypalovačku LG GSA-H55 L1.05 a pálím přes burn4free. hodně si tady na LG stěžuje,já jí mám pár dní,to abych jí vrátil za včasu? poradte někdo please,jinak si nic nezahraji,díky

Mam taky LG GSA-H55N a treba burnouty sem v ni vypalil a jely v poho , ale palil sem tim samim zpusobem GTA4 a psalo mi to co tobe , chvili se to dalo hrat , ale pak to vyhodilo hlasku at vyndam a vycistim disk a resetuju konzoli . Tak sem to smahl v lgine co mam v notasu a uz jede paradne , takze tato palirna hry na xko asi moc dobra nebude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu