Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak pálit hry pro x360


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 600
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Zdar potrebuji radu. Her uz mam vypalenych mraky ale ted potrebuji vypalit nejake hry pro synovce. Kdyz moji hru dam do mechaniky tak uz tam nemam klasicky 2 soubory dvd. a .iso ale jakoby dvd disk. Mam jen cely obsah zkopirovat a vypalit nebo jak? V img burnu to asi nepujde ze jo? Mel bych to palit zase 2,4x? Napiste mi prosim Váš postup, diky ulrisak

v neru dej kopirovat dvd trva to sice dlouho ale tak to je pokud sem pomohl zmackni thanks

tak se mi to teda podarilo vypalit ale ...kdyz to hodim do xka tak jakoby to chtelo prehravat film ale stejne se to nerozjede nevite cos tim ?

flash? dvd+r DL? co je to za hru a nakonec jak jsi palil a v cem? pote ti mohu poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi stalo, že jsem vypálil hru a xko mi ji chtělo přehrát jako film, jenže vypaloval jsem na notebooku a ačkoliv vypalování doběhlo do konce a i vyskočilo DVDčko, CloneCD mi zavzdychal, že vypalování selhalo. Flash mám samozřejmě taky, vypaluju na DVD+R, ale viním prostě notebookovou mechaniku.

Darksider a aldin, vy jste to pálili v čem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarec chtěl bych se zeptat jestli když vypálím X360 hru tak, že vyextrahovaný soubor otevřu v deamonovi a pak to vypálím v neru jako zkopírovat disk a jako zdrojovou mechaniku nastavým tu virtuální deamon mechaniku, bude mi takto vypálená hra na X360 fungovat?? Dík moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chtěl bych se zeptat jestli když vypálím X360 hru tak, že vyextrahovaný soubor otevřu v deamonovi a pak to vypálím v neru jako zkopírovat disk a jako zdrojovou mechaniku nastavým tu virtuální deamon mechaniku, bude mi takto vypálená hra na X360 fungovat?? Dík moc za odpověď.

Proč na to jít tak složitě???

Stáhni a nastav si třeba soft DVD Decrypter podle návodu, který najdeš zde na fóru (v tutoriálech) a pak rovnou vypaluj to .ISO

EDIT: tady máš odkaz přímo na téma, ať to nemusíš hledat, vyhledal jsem to za tebe ;) http://console-forum.net/showthread.php?t=29881

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Může mi někdo prosím poradit?

Při vypalování her na xbox se mi občas pokazí cd.Dneska 3 za sebou.Mám tohle označení vypalovačky,myslím,že to je LG HL-DT-ST DVDRAM GSA-T50N ATA Device.Nevíte náhodou,kde bych na to sehnal firmware?Poslední co tam mám je ze 30.4.2008.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi je tohle dvd správné pro hry na xbox?

http://www.barbone.cz/index.asp?stiid=78342&strsort=300R99&str=0&tit=DVD+R%20VERBATIM%2085GB%208x%20PRINTABLE%20DoubleLayer%20box%2010pckBAL

Právě že hodně lidí tu psalo, že jedno dvouvrstvé dvd sto 100kč tak mě to trochu mate....

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle, stačí vypálit soubor .dvd na tohle dvd ve správném formátu ochrany.

Kdybys měl problémy, tak napiš. Když se nepovede jedno dvd, nevypaluj hned další, u verbatimek, když máš dobrou palírnu, je skoro 100% šance - já jich vypálil už něco přez 130 a ani jedno není vadné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi je tohle dvd správné pro hry na xbox?

http://www.barbone.cz/index.asp?stiid=78342&strsort=300R99&str=0&tit=DVD+R%20VERBATIM%2085GB%208x%20PRINTABLE%20DoubleLayer%20box%2010pckBAL

Právě že hodně lidí tu psalo, že jedno dvouvrstvé dvd sto 100kč tak mě to trochu mate....

Diky

Já na tyhle pálim a vše bez problému. 100Kč stály asi několik let zprátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej je postup při pálení s iXtreme LT? Musí se hry patchovat na wave 4 nebo pro tento FW taky existuje nějaký activation.iso (nebo dokonce funguje to z FW 1.6?)? Co se musí nastavit v abgx, aby jsem pak mohl na LIVE?

Nic nepatchujes, vypal, jak si ji stahl.

Jinak na live radši nelez, hrozí ban, pak ti hodnota xka spaddne o

k dolu, +přijdes o zaruku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na iXtreme LT ti ban nehrozí, to jsou žvásty. Pokud už jsi neměl konzoli připojenou na starším iXtreme, tak se normálně připoj a hrej online. Každopádně nehrej na xboxu non-stealth disky.

To se na začátku říkalo také, ale on je docela problém, když zjistíš, že máš ban a pos*re se ti xko, takže si ten live radši odpustim a přez net hraju na wii a pc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se na začátku říkalo také, ale on je docela problém, když zjistíš, že máš ban a pos*re se ti xko, takže si ten live radši odpustim a přez net hraju na wii a pc :)

jo jasně, ale neraď mu takový věci, když to nemáš ověřeno. Už nás je spousta co máme LT a jsme na livku a příbývají další a další :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nepatchujes, vypal, jak si ji stahl.

Jinak na live radši nelez, hrozí ban, pak ti hodnota xka spaddne o

k dolu, +přijdes o zaruku...

Takže je jedno jakou má hra wave (třeba takovej Mass Effect má tuším wave 5)? Prostě stáhnout, zkontrolovat abgx, tak aby to hlásilo všechno zelený (kromě toho, že hra má novou wave) a hotovo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu