Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Je tohle dobrá volba? ( Nový PC )


Wikin

Recommended Posts

  • Odpovědi 181
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano, nebudu to kupovat z Alphacompu, protoze jsem z Decina a je tady jeden super chlapek co to prodava, je ochtonej a vsecko, koupim to od nej kde to ma jenom o trosku drazsi, vzal jsem kvalitnejsi zakladni desku s usb 3, a je uz delana na 32GB, a pridal jsem jako hlavni disk 120SSD disk a 500GB 7200rpm si do toho dam ze soucasnyho kompu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim co si sem teď napsal by jsi z herního pc udělal naprosto rozladěnou sestavu. Nevim jakou si chtěl tu desku ale to už je jedno (nebyla to nahodou MSI?).

SSD se dneska vyplatí použít na systém a soft, protože běžný věci na pc budou o hodně rychlejší. Předpokládám, že když chceš herní pc, tak na tom budeš hrát více her to znamená, že když si SSD zaplácáš systémem a dalším softem zbyde ti málo místa na to aby jsi tam dal několik her. Potom až budeš instalovat další hry, tak je stejně hodíš na ten druhej HDD a zase předpokládám, že to neni WD Black SATA 6GB, takže se ti výkon u her spuštěných z druhého HDD výrazně sníží. Výsledně ti herní pc bude brzdit HDD. To ani nemluvim o tom, že SSD se pro hry nevyplatí, protože získáš maximálně o něco rychlejší loading, ale na hru to nemá žádnej vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo oni ty desky jsou podobný, já tam dal tuto : http://fhsystem.cz/index.php?a=detail&d=688327&p=23&k=314&kk=73&kat=Komponenty/Z%C3%A1kladn%C3%AD ... Ale Freemane, furt jsi mi neodpoveděl jestli když beru 580GTX tak jestli nemám dát o 1 000,- víc a mít v ní pamět 3GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky, a prosím těĎ poslední věc. Stačí mi na tu sestavu tento case ? Nevšímej si jeho zdroje, budu tam mít jiný :http://fhsystem.cz/index.php?a=detail&d=1036187&p=23&k=310&kk=72&kat=Komponenty/Sk%C5%99%C3%ADn%C4%9B,%20zdroje/Sk%C5%99%C3%ADn%C4%9B%20se%20zdrojem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď když už víme co všechno si kupuješ sám, tak se můžeme vrátit k sestavě. Crysis 2 by na max neměl bejt problém minimálně bez AA to pojede naplno určitě, ale podle mě to dobře pojede i s AA. Když se koukneme třeba na takový Metro 2033, tak to už na max nedáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu