Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Je tohle dobrá volba? ( Nový PC )


Wikin

Recommended Posts

  • Odpovědi 181
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A ten patch jde normálně stáhnout? Kde bych sehnal ten rozšiřovatel grafiky?

Prosím Vás hoši, chci se zeptat jo, jenom na úvahu, co je výhodnější ? Koupit si teĎ nabušený drahý komp třeba za 33 tisíc na 4 roky nebo koupit za 18 tisíc PC a za dva roky ho vymněnit? Jen na úvahu :-) Stejnak na dražší nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......to uz ani neni mozny.....je videt ze o tom vis uplny prd....tak proc se porad ptas?Freeman a ja ti tady radime co je nej za tu tvoji cenu...ten quad core je o proti I5 na nic...uz jen proto ze quad core je stary oznaceni 4 jader...nejakej by byl lepsi...ale ne tenhle

Jestli chces PC do 18kc...case si udelej treba z papiru...RAM ber aspon 1300mhz....

grafika a CPU se uchladis dobre....nejsou to uz stary ustredni topeni jako byly AMD Athlony....Case bych kupoval az od 25k a vejs...nebo vic...takhle je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Case bych kupoval az od 25k a vejs...nebo vic...takhle je to jedno.

Takže pc do 25k se jen tak rozklada po stole? :D

Wikin mě už to přestává bavit. Pořád se jenom ptáš na nějaký komponenty a ještě chvíli a vyjmenuješ tu půlku toho co existuje. Už jsem ti udělal tolik sestav a mockrát jsem ti pořád odpovídal jestli neni náhodou tohle a tamto lepší. Teď jsi chtěl pc do 20k, tak ho tu máš. Buď ho kup nebo si jdi do tesca pro nějakej acer nebo se ptej už někoho jinýho. Třeba Kapr možná zvládne ještě pár otázek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ber ten co ti tu dalva freeman za 20k najlepsi volba procak tam nieje co riesit ,ram viac netreba a na tej grafike si take kralovksy zahrajes ja mam HD6850 a teda zatial som nemal problem ze ziadnou hrou nehram uplne na full poznizujem detaile aby to slapalo co najlepsie. Crysis 2 , Metro nebol ziadny problem tady uz nahanas par FPS co je sialene.keby tam bol rozidel aspon 50%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já bych právě chtěl ject hry na full detaily, ale snad půjdou no . já nevím tyjo ale můj brácha měl počítač AMD 5200+ X2 2.6GHz, 1GB RAM 800MHz a Grafiku 7300GT 256mb ddr2, Win xp 32bit, a ted o prazdninach rozsiril o grafarnu 450 nebo 460 GTX a 4GB ram a nevím jak ale když zapne crysis 2, a dá všechno naplno s rozlišením 1620x1050, tak se mu to prostě vůbec neseká, jen když je venku a je mega přestřelka. Tak tomu moc nerozumím.

Jinak nevíte prosím jak se dá zjistit co máte v PC za grafickou kartu ? KDyž dám start, TP a pravým vlastnosti tak se mi ukáže procik ram a OS, ale ne grafika. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pc do 25k se jen tak rozklada po stole? :D

Wikin mě už to přestává bavit. Pořád se jenom ptáš na nějaký komponenty a ještě chvíli a vyjmenuješ tu půlku toho co existuje. Už jsem ti udělal tolik sestav a mockrát jsem ti pořád odpovídal jestli neni náhodou tohle a tamto lepší. Teď jsi chtěl pc do 20k, tak ho tu máš. Buď ho kup nebo si jdi do tesca pro nějakej acer nebo se ptej už někoho jinýho. Třeba Kapr možná zvládne ještě pár otázek :D

No jako defakto jo kdyz ti nebude vadit prach :D Nebo spis jde o to kde to provozujes....jde jen o proudeni vzduchu...ja mam obe bocnice pryc a cistim tam prach...a nikdy jsem s teplotama nemel problem(ale zase nemam extra PC) a hlavne uz jsou dneska grafiky lip staveny a delany tak aby tolik nehraly(jako driv)

No a jinak nevim proc porad resis Crysis 2...Crysis 2 neni Crysis 2 dokud nevyjde ten patch na DX11...pak muzes rict ze jsi dobrej ze jsi to rozjel....jinak je takhle nejmin narocna...rozjedu ji i ja na NTB

No uz nevim....spis uz by to mel nekdo zamknout...rad tu ma dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka start a do vyhledávacího pole napiš "dxdiag".

No jako defakto jo kdyz ti nebude vadit prach :D Nebo spis jde o to kde to provozujes....jde jen o proudeni vzduchu...ja mam obe bocnice pryc a cistim tam prach...a nikdy jsem s teplotama nemel problem(ale zase nemam extra PC) a hlavne uz jsou dneska grafiky lip staveny a delany tak aby tolik nehraly(jako driv)

No já to bral jako srandu nikdy bych pc za 25k neprovozoval na stole to by byla škoda ho tam nechat jenom tak válet. Něco mi tu teda leží, ale to je spíš za účelem testování :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi mi prosím popsat co to je? Protože mě by asi třeba 2 tísice nezabilo, vid přeci jenom je lepší mít kvalitní procák, grafku vymneníš za 2 roky, ale když budu mít dobrej procák, tak za dva roky koupím novou grafku místo tý 560Ti a bude mi hej :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napřed používej google a pak se ptej. Jinak zkráceně tobě je to k ničemu a už několikrát jsem ti říkal, že na hry máš koupit i5. Teď už to ale vůbec nechápu. Píšeš, že víc peněz nemáš, ale najednou můžeš přidat 2k. Rozmysli si co vlastně chceš takhle jenom plácáš blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi mi prosím popsat co to je? Protože mě by asi třeba 2 tísice nezabilo, vid přeci jenom je lepší mít kvalitní procák, grafku vymneníš za 2 roky, ale když budu mít dobrej procák, tak za dva roky koupím novou grafku místo tý 560Ti a bude mi hej :-D

jednoduse...udela dalsi 4 vyirtualni jadra...takze mas defakto 8 jadro(i kdyz ne ve skutecnosti) proste se jedno jadro rozdeli jakoby na 2 a umi tak lip pracovat tudiz je to CPU rychlejsi.....jina HT melo uz pentium....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napřed používej google a pak se ptej. Jinak zkráceně tobě je to k ničemu a už několikrát jsem ti říkal, že na hry máš koupit i5. Teď už to ale vůbec nechápu. Píšeš, že víc peněz nemáš, ale najednou můžeš přidat 2k. Rozmysli si co vlastně chceš takhle jenom plácáš blbosti.

Já jsem obchodník, já mužu mít pěníze a taky nemusím, podle toho jak mi to výjde tak se budu rozhhodovat, samozřejmě bych raději volil tu silnější sestavu. Ale jak by řekl ten náš pan soudce, dnešní svět je o papírkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu