Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Je tohle dobrá volba? ( Nový PC )


Wikin

Recommended Posts

Hlavně aby jsi věděl proč chceš tu silnější sestavu a jestli ti k něčemu bude. Je sice super, když máš nabušenej komp, ale je dobrý si rozmyslet jestli to opravdu potřebuješ. Ty peníze navíc už nepřidají tolik výkonu aby to za to stálo pro normálního hráče a se sestavou za 20k nebo lepší 25k si zahraješ fakt dobře většinu her na max a potom už je to jenom o střádání výkonu na hry typu Metro 2033. Když už by jsi něco přidával, tak určitě ne i7, ale peníze dej do grafiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 181
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nikdo neví co bude za dva roky, ale teď je ve hrách tohle i7 skoro nastejno jako i5, takže se to nevyplatí. Pokud se to do budoucna bude měnit, tak se hry budou spíš dělat pro 6 jader než pro HT, takže ti stejně nepomůže ani i7. U her je důležitá hlavně grafika, ale taky aby jí procesor nebrzil a to tenhle nebude určitě, takže i5 jasná volba. Neřeš co bude za dva roky. Za necelej rok tu bude Ivy Bridge a za dva roky zase něco dalšího, takže tvoje sestava už bude stejně stará tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyplatí se koupit něco drahýho pokud to potřebuješ a na hry to nepotřebuješ, takže je to jasný :)

Taky bych rek ze je to tam lepsi.....lepsi proc. a desku a pak dokoupit grafik...rek bych ze i7 se do budoucna vyplati

Edit: nektery hry taky vyzadujou dobrej procesor a ne jen grafiku....zalezi na hre

To mi teda řekni na co se vyplatí a ukaž mi hru na kterou i5 nestačí. Jsem fakt zvědavej co napíšeš, protože doufám, že taky víš proč tohle doporučuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si i5 a lepsi grafiku.....jak se kdysi rikalo....je lepsi mit 2 grafiky a 1 jadro nez 2jadro(v ty dobe to byly Athlony 3800 a 4000 na 939) a jednu grafiku.

Jak uz rikal Freeman CPU je u her hlavne dulezity aby nebrzdilo grafiku...je blbost mit napr GTX 460 na starym Athlonu 5000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc porad resis Crysis 2ku? Crysis 2ka je sracka....rozjedes ji na nejvyssi s Full HD na Athlonu II X2 a stary dobry HD 4890

Jinak ja uz bych to zamknul....otravujes tu uz dost dlouho...nejdriv chces poradny PC...pak ti zase nejdou obchody nebo co tak chces jen do 18k...a ted zase resis grafiky za 15k

Tak co teda chces?jen se nudis a nevis co bys?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty by jsi volil spíš 590 GTX, zasé má o 1GB méně paměti vid.

Ty vole.....tak kdyz jsi tak chytrej tak proc sem pises.....na kazdou otazku mas odpoved ze je lepsi neco jinyho atd...rekni mi kdyz jsi tak dobrej k cemu ti bude u grafiky 4GB pameti?uplne k nicemu...uz i 2GB je hodne....a HD 6990 je lepsi ve hrach(jen v nekterych) prave az od rozliseni 2500x...... a rozdil mezi nima je asi takovej ze u jedny hry budes mit s AMD 70Fps a u Nvidie napr 80(no urcite to poznas)

Spis se uz teda jako vymackni co chces......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi teda řekni na co se vyplatí a ukaž mi hru na kterou i5 nestačí. Jsem fakt zvědavej co napíšeš, protože doufám, že taky víš proč tohle doporučuješ.

psal sem ze se i7 vyplati do budoucna.......když si zase ted nakoupis všechny věci pruměrny tak pak po 2 letech ani ne to chce zase koupit všechno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu