Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc pls !!


DemiGodZ1468626406

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Pomoc pls lidi mám PSP go dal jsem si tam Homebrew a ted pri spusteni se mi objevuje cerna obrazovka a zase se mi vypne .. pls

No počkej teď ti nerozumím co máš na mysli, jestli ty si nepleteš homebrew a CFW. Totiž homebrew jsou neoficiální aplikace nebo amatérské hry a CFW je třeba 6.20 PRO B6. Tak nejdříve napiš, jak už tu psl FxR jaký tam máš fw a co jsi s tím PSP dělal, než ti to začalo zlobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jo to je hezký, že pořád píšeš, že jsi si tam dal homebrew, ale musíš mi říct co jsi si do něj dal za homebrew, protože existují stovky ne li tisíce homebrew aplikací a her například hry: LameCraft op-10, Evil Teddy, Maze Effect, Toy Wars v2 a stovky dalších a příklad aplikací: ISO Tool, PSPident, PMPlayer AdVanCe a stovky dalších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha, tak to ale neni homebrew, to se jmenuje plugin, není nic jednoduššího, než že při zapínání PSP podržíš tlačítko SELECT, najede ti to do oficiálního firmwaru a pak si připojíš PSP do počítače a ten plugin smažeš a taky smažeš tu řádku co jsi připsal do game.txt nebo vsh.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu