Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mam v PC všechno modrý :X


Rendys

Recommended Posts

Stala se mi taková věc .. furt mi pípal komp a dole na PC skříni mi blikal nápiš " AVG " nebo nák tak když to pípalo ... pípání se neozývalo z repráku ale ze skříně .. už mi to lezlo na nervy tak jsem kopl do PC .. to se vyplo .. zapnu a mam tu jen 2 barvy ... modrou a černou .. všechno mam jen modrý nebo černý ... např. žlutý smajlíky vidim černě ... prosím pomocte co s tim ... monitorem to 100% není .. chyba je ve skříni .. předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stala se mi taková věc .. furt mi pípal komp a dole na PC skříni mi blikal nápiš " AVG " nebo nák tak když to pípalo ... pípání se neozývalo z repráku ale ze skříně .. už mi to lezlo na nervy tak jsem kopl do PC .. to se vyplo .. zapnu a mam tu jen 2 barvy ... modrou a černou .. všechno mam jen modrý nebo černý ... např. žlutý smajlíky vidim černě ... prosím pomocte co s tim ... monitorem to 100% není .. chyba je ve skříni .. předem dík

Záleží co speaker hlásil za chybu před tím než si do toho kopl... mohla ti už předtím odcházet grafika , nebo ramky ... problém ti orávě ohlasí speaker tím že začne vydávat zvuky a ty podle toho jakám tonem poznáš o jakou chybu asi jde ...

pokud nemáš kompa v zaruce tak ho mužeš rozdělat a mrknout se dovnitř zda li se nárazem do skříně neuvolnil některý z dílů (HW) , je možný že bude nepatrně vyjetý z patice skus je všechny s citem zamáčkout zpět ... pokud máš záruku a plombu na skříni tak jedině servis a nebo obchod kde si to zakoupil maš právo na 2roky záruky...

další možnost je že kabel vedoucí od monitoru (samec) má poohýbané některé z pozlacených konců na DVI vstupu do grafické karty (už sem se s tím taky setkal monitor běžel ale barvy byly takový hodně do zelena , problém byl právě v kabelu od monitoru že byli pozohýbané konce do grafiky ) .. po opatrném narovnání monitor běžel opět OK ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rozdělal PC .. totálně vše .. všechny dráty atd.. jsem vypojil .. vše jsem ještě důkladně vyčistil od prachu .. pak jsem vše důkladně zapojil vše zpátky .. pořádně jsem zastrčil i ten kabel do monitoru a furt stejný ... :( tak já už fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tet to nechapu proč mu sem pišeš takovejdle citat když mu to moc nepomuže a kdyby vam nekdo napřiklad na prodej neco takoveho napsal hned ma upominku a mažete to

Protože s demen-tama to jinak nejde. Na tomhle foru jich je milion a většině to leze na nervy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Protože s demen-tama to jinak nejde. Na tomhle foru jich je milion a většině to leze na nervy. ;)

A takze na co je tohle forum?Aby poradilo lidem kteri nevedi ne?Takze nevim proc vytahujete takove kecy.

Nejdrive vyzkousej jinej kabel a potom se bude resit ta deska.Ale kdyz jsi do toho kopl tak to bude s nejvetsi pravdepodobnosti problem uvnitr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je monitor ok, tak je to grafickou kartou. Pokud máš záruční list, tak zkus servis =) . Mě nedávno odešla grafická karta (artefakty, při zátěži modrá smrt) a vyřešil jsem to tak, že jsem vzal horkovzdušnou pistoli a žhavil jsem čip, aby se spojil popraskaný cín :) A karta teď funguje i při maximální zátěži bez problémů.

V tvým případě to ale podle mě bude horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je monitor ok, tak je to grafickou kartou. Pokud máš záruční list, tak zkus servis =) . Mě nedávno odešla grafická karta (artefakty, při zátěži modrá smrt) a vyřešil jsem to tak, že jsem vzal horkovzdušnou pistoli a žhavil jsem čip, aby se spojil popraskaný cín :) A karta teď funguje i při maximální zátěži bez problémů.

V tvým případě to ale podle mě bude horší.

bude horsi,kdyby sis to precetl tak ma integrovanou kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Taky možná jak si do toho kopl,hodně až se komp prohnul , málo že to ani nebylo slyšet,já jsem měl jinej problém,že se mi ani nezapl počítač jen probliklo tlačítko tak než abych strávil u asi neopravitelného počítače roky a roky,hodil jsem ho do servisu,na tvym místě bych ho dal do servisu taky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu