Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návody - Update her z Flashdisku + Flashdisk jako HDD


Sunfig

Recommended Posts

skutocny FUNGUJUCI navod:

How do I get those updates on my XBOX 360 console?

Update your XBOX 360 console to the latest dashboard version

Get yourself an usb stick with at least 1GB capacity

Format it as a XBOX 360 Memory Unit on your XBOX 360 console via 'Dashboard/System/Storage'

Connect your usb stick to your PC

On your pc, download XTAF (Latest Beta). Big thanks go out to Slashr for this great app.

Run XTAF and click on 'File/Open Drive'. Now move to 'Cache Partition/Cache' and drag your update files into this folder. This will take some

seconds.

Connect your usb stick with the XBOX 360 console and start your game

The next time you want to copy updates to your usb stick, start at 6. Your usb stick must be connected with the XBOX 360 console for updates to work.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No toto je sice hezké ale to je úplně stejný návod jako je na začátku a jistě že je funkční, to byl i ten na začátku. Celou dobu tady ale řešíme, že není funkční ta část, kterou by se ty updaty měly dostat na HDD, to v žádném případě nikomu nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se to nakonec podařilo rozjet.

Kopíroval jsem do do cache...nic, data partition...nic.

Potom jsem na nějákém fóru našel návod jak na to.

Takže ty title updaty přesunovat do data partition/content/0000000000000000/41560855/000B0000

Aspoň jsem tak přesunul CoD Black ops a fungovalo to, potom jsem tam ještě přihodil update na brink a ten se mi tam v game taky ukazoval takže by asi měl jít :)

Ještě přetím než tam ty updaty budete dávat tak si zjistěte jakou máte verzi hry(zjistíte to v abgx) a stahujte updaty jen na tu verzi kterou máte jinak vám to nepůjde.

Tady je odkaz na stránku kde je návod jak zjistíte verzi hry kterou máte a jak vyhledávat ty updaty

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je potřeba instalovat tyhle updaty.. Díky za odpověď.

Záleží na tom , jestli je potřebuješ . Já jsem instaloval za celou dobu jen u hry TEST DRIVE UNLIMITED 2 kde byl problém se savy a ještě něčím - už si nepamatuji . Po nainstalování updatu bylo po problémech .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
ktery update z webu http://marketplace.xboxmodder.com/ je nejnovejsi??? napr. pokud chci update na MAFII II a mam pal verzi tak tam je napt MAFIA II TU 1, dale MAFIA II TU 3??a staci mit stazenej jen ten nejnovejsi nebo musim mit i starsi updaty?

Stačí ten s nejvyšším číslem. Obsahuje i všechny předchozí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva díky vyzkouším. Když mám ale origo hry tak přesná verze hry přes abgx zjistit bohužel nejde...

Nejak absolutne nechapu, proc resis updaty touto cestou s neflashlym xkem a orig hrou. Pripoj LAN do Xka, prihlas se k xbox live a stahni si updaty normalne. Je mi lito, ale v tvym pripade mi to pruzeni prijde uplne zbytecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak absolutne nechapu, proc resis updaty touto cestou s neflashlym xkem a orig hrou. Pripoj LAN do Xka, prihlas se k xbox live a stahni si updaty normalne. Je mi lito, ale v tvym pripade mi to pruzeni prijde uplne zbytecny.

Hele ty chytráku a prudím s tím jako tebe? Nikdo tě nenutí to po mně číst když je to takový vopruz a už vůbec ne abys mi tohle odpovídal. To co mi radíš to dávno vím, ale já žádný účet na live nemám a ani xbox k netu připojený nemám, a ani to neplánuju. Tak se zdrž komentářů, ano buď tak laskav...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Tak mě se to nakonec podařilo rozjet.

Kopíroval jsem do do cache...nic, data partition...nic.

Potom jsem na nějákém fóru našel návod jak na to.

Takže ty title updaty přesunovat do data partition/content/0000000000000000/41560855/000B0000

Aspoň jsem tak přesunul CoD Black ops a fungovalo to, potom jsem tam ještě přihodil update na brink a ten se mi tam v game taky ukazoval takže by asi měl jít :)

Ještě přetím než tam ty updaty budete dávat tak si zjistěte jakou máte verzi hry(zjistíte to v abgx) a stahujte updaty jen na tu verzi kterou máte jinak vám to nepůjde.

Tady je odkaz na stránku kde je návod jak zjistíte verzi hry kterou máte a jak vyhledávat ty updaty

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=55

takhle mi to taky jde, podle navodu sunfiga se mi tam ten update taky neobjevil, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak nevím kde je problém, mě se to nikdy nestalo, ale vyzkoušel jsem pouze jednu 4GB flashku kingston. Druhou, kterou doma mám xbox vůbec nevezme, protože je podle něj pomalá. Vyzkoušel jsi ostatní USB porty, je to ve všech stejné ?

jestli to pomuze, tak ja pouzil 1gb flasku znacky apacer a po zformatovani v xboxu mela okolo 400mb volnyho mista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se to nakonec podařilo rozjet.

Kopíroval jsem do do cache...nic, data partition...nic.

Potom jsem na nějákém fóru našel návod jak na to.

Takže ty title updaty přesunovat do data partition/content/0000000000000000/41560855/000B0000

Aspoň jsem tak přesunul CoD Black ops a fungovalo to, potom jsem tam ještě přihodil update na brink a ten se mi tam v game taky ukazoval takže by asi měl jít :)

Ještě přetím než tam ty updaty budete dávat tak si zjistěte jakou máte verzi hry(zjistíte to v abgx) a stahujte updaty jen na tu verzi kterou máte jinak vám to nepůjde.

Tady je odkaz na stránku kde je návod jak zjistíte verzi hry kterou máte a jak vyhledávat ty updaty

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=55

chlape já tě miluju :D ... ser* se stim tady druhej den a pak si přečtu tvůj příspěvek, vytvořím "data partition/content/0000000000000000/41560855/000B0000"nakopíruju tam TU3(COD-BO) a hele ono to v tom xku je!! takže jdu pařit Black Ops :D díky moc!!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlape já tě miluju :D ... ser* se stim tady druhej den a pak si přečtu tvůj příspěvek, vytvořím "data partition/content/0000000000000000/41560855/000B0000"nakopíruju tam TU3(COD-BO) a hele ono to v tom xku je!! takže jdu pařit Black Ops :D díky moc!!!! :)

Funguje to přesně jak tady popisujete. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu