Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návody - Update her z Flashdisku + Flashdisk jako HDD


Sunfig

Recommended Posts

Update z Flashdisku

Proč updatovat hry?

Převážně opravují chyby ve hrách a doplňují pár věcí... Jako například Title Update 3 který přídá možnost hrát s boti v COD: Black Ops

Co potřebuji?

1. Flashdisk , alespoň 1GB (možná stačí 512mb)

2. Program XTAF - eDisk.cz - uloz.to

3. Update na potřebnou hru

Lets go!

1. Připojte do vašeho Xboxu váš Flashdisk, poté Xbox zapněte

2. Najeďte do System Settings/Memory/Storage Devices/

3. Sjeďte na váš Flashdisk (USB storage Device) a poté stiskněte na ovladači A

4. V nabídce vyberte Configure Now a potvrďte zprávu Yes, že se smaže celý obsah vašeho Flashdisku (doporučuji si vytvořit v pc zálohu)5. Pár desítek sekund počkáme a poté potvrdíme zprávu o naformátování Flashdisku pro Xbox 360, nyní se náš Flashdisk již jmenuje Memory Unit

6. Odpojíme Flashdisk od Xboxu a strčíme ho do PC7. Zapneme program XTAF (beta.exe), hlášku o stažení nové verze zrušíme, naše verze je dostačujicí 8)

8. V horní nabídce vybereme File/Open Drive, popřípadě File/Open Manually... a vyhledáme Flashdisk ručně9. Nyní pozor, jsou dvě možnosti kam umístit update, takže nejprve zkuste variantu 1, zda nepůjde tak variantu 2

10. Varianta 1, rozevřeme si složku Cache Partition/Cache a do okna v pravo přetáhneme náš update, žádnou složku, čistě například 0017_01237412 (Updaty jsou bez koncovky)

11. Varianta 2, rozevřeme si složku Data Partition/ a zde umístíme update, popřípadě zda jste stáhli update v .rar a v něm bylo několik složek tak ty samé složky vytvoříme pod Data Partition/, příklad :arrow: Data Partition/012412412/24124124/0001_37465017 , podtržené číslo je již soubor s updatem

12. Nyní když již máme na Flashdisku nahraný update, pokračujeme v horní nabídce File/Close Drive, po pár sekundách již můžeme vytáhnout Flashdisk z pc a rovnou ho zapojit do Xboxu a poté ho spustíme

13. Nyní pozor, zda máte v Xboxu HDD, tak je zbytečné aby jste stále měli připojený Flashdisk v Xboxu, takže si update překopírujeme na hdd(Varianta 1), zda nemáte v Xboxu HDD tak pokračujte na bod 15.

14. Varianta 1, v menu vybereme System Settings/Memory/Storage Devices/Memory Unit/Games/ vybereme váš update, stiskneme Y, v nabídce vybereme Move, a vybereme HDD, za pár sekund máme přesunutý update z Flashdisku na HDD, pokračujeme na poslední bod

15. Spustíme hru, a nyní již by jste měli mít nový update funkční ve vaší hře, Gratuluji! :party: za thanks předem díky!

Update #1 - By dudu27

1. Hry dávejte do této cesty, a usb flashdisk dávejte do zadního usb portu, cesta - "data partition/content/0000000000000000/41560855/000B0000", proč? Nové hry to takhle berou.

Stránky odkuď lze stahovat Title Update do PC

marketplace.xboxmodder.com

Flashdisk jako hdd

Co potřebuji?

1. Flashdisk , alespoň 1GB (možná stačí 512mb)

Lets go!

1. Připojte do vašeho Xboxu váš Flashdisk, poté Xbox zapněte

2. Najeďte do System Settings/Memory/Storage Devices/

3. Sjeďte na váš Flashdisk (USB storage Device) a poté stiskněte na ovladači A

4. V nabídce vyberte Configure Now a potvrďte zprávu Yes, že se smaže celý obsah vašeho Flashdisku (doporučuji si vytvořit v pc zálohu)5. Pár desítek sekund počkáme a poté potvrdíme zprávu o naformátování Flashdisku pro Xbox 360, nyní se náš Flashdisk již jmenuje Memory Unit a je z něj HDD , Gratuluji! :party: za thanks předem díky!

Edit #1

Vzhledem k tomu že již nevlastním žádný Xbox tak vám už moc nemůžu odpovídat na otázky, ovšem je zde plno zkušených uživatelů kteří budou vědět a určitě zde přispějí odpovědí. :)

Zda máte problém pište do topicu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No takže ať to udělám podle varianty 1 nebo 2 je to úplně jedno, stejně žádný update na HDD nejde dostat protože se žádný neobjeví takže není co přesunout na HDD. A stejně je to celkem podivné jak by ti to mohlo jít, na co by potom byl transfer cable nebo kit či jak se tomu říká když by to šlo dělat jen přes flashku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, zkoušel jsem to ještě znovu s updatem na ten Black Ops, dal jsem ho do obojeho umístění jak do Cache tak do Data Partition a při prohlížení obsahu flashky v xboxu to ukazuje všechny složky na flashce prázdné - 0kb. Takže nechápu, jak by mu to mohlo fungovat...

On stále píše že to musím správně umístit ten update ale ani jedna varianta nefunguje a konkrétně co s tím nenapíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel si to spustit? Mě COD píše, že disk je nečitelný, tak to nechci pálit znova bez toho aby to nešlo. Zkus spustit COD a uvidíš jestli tam ty boti budou či ne.

btw:http://xbox360.rocknroll.sk/?p=55

btw2:

Update your XBOX 360 console to the latest dashboard version

Get yourself an usb stick with at least 1GB capacity

Format it as a XBOX 360 Memory Unit on your XBOX 360 console via 'Dashboard/System/Storage'

Connect your usb stick to your PC

On your pc, download XTAF (Latest Beta). Big thanks go out to Slashr for this great app.

Run XTAF and click on 'File/Open Drive'. Now move to 'Cache Partition/Cache' and drag your update files into this folder. This will take some seconds.

Connect your usb stick with the XBOX 360 console and start your game

A kdyžtak pls napiš jestli tam jsou nebo. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdou překopírovat, pouze přesunout! Při kopírování vám to vyhodí error, a stím flashem jsi mě dostal... víš, takhle, kdo má flash tak tohle využije že nechce dostat ban na live popř. u nového dashboardu přijít o flash, takže zda nemáš flash, tak logni na live a tam si update stáhni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vidím že se volná kapacita flashky zmenšila ale na HDD to nedostanu když ten update není vidět, tak ho nemůžeš ani přesunout, ale vysvětli mu to...
Hele uklidni se, co vysvětli mu to? Ja tu sepsal návod jak na to! Néjenom mě to funguje, a že tobě to nejde? Tak se snaž a nedělej tady se mě p***
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si tam dal to COD a vyhodilo to, že disk je nečitelný, tak jsem to stáhnul a nápalil znova a zase nic, už na to seru, nemám na to nervy. Včera mi bez problémů šel Duken Nukem a teď jsem hrál celou dobu Gears of War 2. Neví někdo proč mi nejde zase CoD? A je podobnej update na MW2?

btw: dám ti THX za nervy semnou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu