Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Omezení paměťové karty?


Mihulik

Recommended Posts

Ahoj,

včera se mi do roku dostalo PSP, které bylo ale kupováno už před 2 roky. Původní verze FW byla 5.53 - upgradoval jsem na 6.20.

Potřebuji si do něj koupit Memory Stick 16GB - konkrétně tento http://www.memcardz.cz/sandisk_16gb_memory_stick_pro_duo_r_[sDMSPD-016G-1-89].

Rád bych se vás zeptal, zda-li je není nějaký problém s velikostí karty?

Děkuji:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LoL takto:

32 MB- Pouze pro SAVE či HomeBrew hry (MALÉ!) (nejhorší karta)

256 MB- Pro pár homebrew her a save

1GB- Pro jednu ISO/CSO (800 MB cca) a max pár homebrew+save

2 GB- Už trochu kvalitnější než 1 GB, 2 ISO/CSO hry (720+720 MB cca) homebrew hry+save

4-GB- Docela ohodně větší komfort než 1 GB a 2GB, ale né největší komfort :P :D Takže sem si můžeš dát 3 hry ISO/CSO (900+900+900 MB cca) homebrew hry a Save a popřípadě malej film :D?

8 GB- Toto už se dá říct kvalitní karta, akorát? 7 ISO/CSO hry(1GB+1GB+1GB+1GB+1GB+1GB+1GB cca) Homebrew hry,filmíky

16 GB- Dá se říct nejlepší karta a cenově dostupná :) Hodně ISO/CSO her, Homebrew her (cca 10 MB za jednu hru), fílmíky, samozřejmě Savedata a dál nvm.

32 GB- Což co na tohle říct? Až přehnaně velký luxus nehledě na cenu :D ? Když vememe že normální HDD za posledních 10 let byl 40 GB tak toto je opravdu velká karta :D :D Sem si můžete narvat spoustu ISO/CSO her (tolik kvalitních her na PSP bohužel není), spoustu filmů, nehledě na HomeBrew hry a aplikace :D :D (nevyplatí se ?)

Toto je orientačně takže proto "cca" atp. :D

// kua ta karta je nějak levná !!!! Ještě k tomu PRO DUO !!!!! :!::!: a já si myslel že jsem ušetřil na adaptéru s mikrokartou :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu