Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s PC po prestavbe


drako83

Recommended Posts

Zdravim.

Dneska jsem upgradoval PC . Daval jsem tam novou desku,pameti a procesor :

Ma zostava by mela ted vypadat takhle :

Zdroj CORSAIR TX650, 650W

Základní deska GIGABYTE 870A-USB3

Procesor AMD Phenom II X6 1055T Six-Core (125W), 2800MHz, BOX, socket AM3 (Thuban)

Operační paměť A-DATA 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Gaming Series

Grafika GIGABYTE R575D5-1GD, 1GB DDR5 (4600MHz), ATI Radeon HD 5750 (700MHz), PCIe x16, CrossFire, 128bit, 2x DVI, HDMI

2 x SATA disk 640 Gb

2x DVD rom

Problemem vsak je, ze kdyz jsem ty 3 nove veci pripojil a zapojil zdroj a spustil tak speaker zacal piskat a monitor nenabehne.

poradte mi prosim co s tim muze byt protoze jsem z toho jiz fakt na nervy :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypoj grafiku a zkus zapnout bez ní, pak zkus vypojit mechaniky .... kdyby jedno z toho pomohlo, tak zkus přepojit mechaniky , abys neměl vytíženou třeba jen jednu větev

jinak to co řek kdyr, možnej špatnej bios, já to takhle měl s phenom II X4 945

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojeni jsem skousel projit nekolikrat i s pripajenim jednotlivych komponentu a nic nepomaha. Do biosu se nedostanu protoze se mi monitor nezapne. Kdyz mam zapojenou jenom samotnou desku bez komponentu tak to piska taky :( A bios by mel tohle 6ti jadro podporovat protoze je to i na krabici napsano ,takze fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podival jsem se do knizky a tam jsou popsany piskani ale jenom pri bootu a ne jeste pred nim :(

To je blbost. To piskani je hlavne pro PC, ktere nenabootuje lol. To piskani te muze upozornovat treba zrovna spatny CPU nebo ramky nebo grafiku a to se ti pak na monitoru nic neukaze, to ti pak rekne jenom to piskani, takze ne, naopak, to piskani tam musi byt popsane kdyz se PC nezapne, kdyz se na monitoru nic neukaze :D Kdyz ti PC zacne bootovat, tak je vse ok - mimochodem termin "pri bootu".. pri bootu uz vidis windows bootscreen :D Tedy vlajku a progress bar (u XPcek treba) - tak je ti piskani k hovnu, tam kdyz se stane chyba, tak ji vidis na monitoru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se to vyřešilo tak abych nemusel zakládat novej topic tak bych se chtěl zeptat jestli můj procesor Phenom II X6 1100T Black Edition bude fungovat s touto deskou MSI 870A-G54 bez problémů ? Děkuji

Pravděbodobně by mělo. Má to socket AM3 co podporuje Phenomy II. Ale radši si to ještě někde zjisti. Kdyby to nešlo ať na mě nejseš na*ranej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu