Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP vs PSV


p-l-a-y-e-r

Recommended Posts

A co má bejt? Stejně je PSP už mrtvá platforma...

Ty seš mrtvá platforma ty mrtvá osobo....

Teď je momentálně informační sucho, ale když vezmeš co se za poslední 2 roky za PSP scéně stalo tak nemůžeš říct "že je mrtvá". Tohle se říká snad od doby prvního PSPéčka. Ale tak mi teda řekni proč je tolik HB her, aplikací, CFW ? Protože je PSP scéna mrtvá :D? Podle mě ještě rok od vydání Vity PSP vydrží a potom z ní bude dědeček :( Což, ale nikdo vás nenutí své milované PSP podat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS2 - Já na ní pařim i když už je v rakvi (teď mi zrovna odešla optika xD :( ) a nevyměnil bych jí za PS3,prostě PS2 pro mě není potopená,to stejný se dá u mě říci o PSP,dokud na Vitě nepůjde OpenTTD,Duke Nukem 3D,*Mine*Craft,Quake a další,tak je pro mě PSP živý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP rozhodne neni mrtvy to jen VOndy v kazdym topicu rozhlasuje tyhle rozumy.Nedavno vyslo tolik pecek ze jsem jeste ani polovinu z nich nestihl dohrat a to se jeste chysta FF Type-0 na ktery se tesim uz nejakej ten rok.Je jasne ze spousta webu bude psat o PSV protoze je to neco noveho a vsichni o tom chcou neco vedet, na druhou stranu bych ale nerekl ze clanky,recenze apod. z psp sceny by sli nejak vyrazne do pozadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já bych PSP 3004 vyměnil jedině za další PSP 3004 :D

Ne vážně,PS VITA je hodně náročná,já bych nedokázal mačkat tlačítka ve předu,a ještě posouvat prstama vzadu na desce,grafika je u mě jediná která mě u VITY povzbudila.

A navíc si na PSP 3004 můžu zapařit i staré PS one hry,když mam PS3 není co řešit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu