Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rocksmith - ideální záležitost pro kytaristy!


perrek

Recommended Posts

Zdravím, jak jste mohli zaregistrovat, firma Ubisoft chystá revoluční "hru" na 4Q 2011. Bude se jednat zatím o největšího konkurenta klasik jako Guitar hero nebo rock band. princip by měl být velmi podobný, ovšem v ovládání hry tkví ona revoluce! Zatímco ke Guitar hero/Rock bandu bylo zapotřebí speciální kytary, u hry Rocksmith bude ovládacím prvkem vaše elektrická kytara, která se k xboxu připojí speciálním kabelem. Cílem hry bude nejen zahrát si nejznámejší fláky, ale i se na kytaru naučit perfektně hrát. Využity budou tedy všechny pražce a struny. Co se mi bohužel nepodařilo zjistit za informaci je, zda půjde připojit i basová kytara (můj případ). Jsem na tento projekt velice zvědav, a pevně věřím, že sklidí po celém světě velký úspěch.

Cena v předprodeji činí 79,99 dolarů a je možno si ji za tuto cenu předobjednat.

Track list: ZDE

nějaké video:

Uvidíme, co konkrétně hra přinese, ale ruku na srdce - takový projekt tady ještě nebyl!

:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli by něco podobného vymyslet na klávesy

klávesy už existují pěknou dobu a upřímě nevim jak bys chtěl klávesy pozměnit do realismu, když je to prostě jen vyťukávání...u tý nový kytary tedy nevim jestli to bude zas tak jednoduchý, myslim si že to bude těžký i na EASY..pro ty co na kytaru třeba nehrajou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klávesy už existují pěknou dobu a upřímě nevim jak bys chtěl klávesy pozměnit do realismu, když je to prostě jen vyťukávání...u tý nový kytary tedy nevim jestli to bude zas tak jednoduchý, myslim si že to bude těžký i na EASY..pro ty co na kytaru třeba nehrajou

ano, řekl bych, že to bude zaměřený na to, aby ses na kytaru naučil, pokud na ní neumíš, a aby ses zdokonalil pokud na ní už hraješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Má už někdo pořízeno? Začátečník rozhodně nejsem.. spíš takovej pokročilej samouk s otřesnou technikou (takovej muj vrchol je Dani California se solem jen bez te uplne posledni pasaze..urcite mam na vic ale sem linej) Slibuju si od toho alespon zakladni nauceni stupnic napriklad.. plus par pisnicek, ktery sem linej ucit se podle tabů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Poohlížím se po této "hře" a zaskočilo mně že v popisech na stránkách obchodů se objevují dvě různé kytary:

Epiphone Les Paul Jr a nebo Bullet® Strat® with Tremolo HSS. Jaký je mezi něma rozdíl? Je nějaký důvod jednu z nich upřednostňovat? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čau, Xbox mám jen chvíli a vůbec mě nenapadlo, že by mohla existovat takováhle hra. Mám kytaru Gibson SG Standard, ale pořád hraju dokola ty samý věci a tohle by mohla bejt šance posunout se dál. Nevíte někdo, jestli s touhle hrou není problém na RGH a jak je to teda s tím pořízením kabelu jack->USB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, Xbox mám jen chvíli a vůbec mě nenapadlo, že by mohla existovat takováhle hra. Mám kytaru Gibson SG Standard, ale pořád hraju dokola ty samý věci a tohle by mohla bejt šance posunout se dál. Nevíte někdo, jestli s touhle hrou není problém na RGH a jak je to teda s tím pořízením kabelu jack->USB?

Cau, mám ji na RGB a je uplne super, hraju na elektroakustuce. Kabel jsem kupoval novej v JRC.CZ, ta cena novyho a pouzityho byla celkem srovnatelna.

Sent from my BlackBerry 9320 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, navnadilo mě to tak, že se pozvolna snažím počítačový DLC převádět na Xboxovou formu. Dokonce jsem našel i nějaký podomácku dělaný. Je to fajn, protože v základu tam není moc věcí, co bych poslouchal/hrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo na Xbox sice jsou, ale hrozně blbě se to shání. Strávil jsem s tím celý odpoledne. Pak jsem náhodou narazil na stránky, kde si lidi dělaj vlastní DLC (bráno jako 1 DLC, 1 písnička). No a když seženeš normální DLC na pc, tak si je můžeš převést pomocí Rocksmith Custom Song Toolkit. http://forums.smithyanvil.com/ , ale bez registrace se dostaneš jen do návodů, písničky můžeš stahovat až po registraci. Sice s tím bude práce, ale sehnal jsem si balíček Nickelback, ACDC, Guns n Roses, Queen, Metalicu... Prostě klasiky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu