Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

android market


Safari

Otázka

já vim že je to blbá otázka ale mam android asi 5 h a newim jak se s google uctem pripojit na android market ...porad to pise "K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu"

a já nevim jak ho k tomu uctu pridruzit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak dobra zjistil jsem další proplém a nemůžu nic vygooglit . Mam Xperii X10 mini pro black a nevim jak do ní natáhnou hry a aplikace mam je ve tvaru .apk a chci je tam natáhnout přes kabel...jenže netušim do jaké složky je mám uložit a kde je pak najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhni si na marketu astro file manager. Dej si to do složky na rootu karty základ když otevřeš třeba ve windows) a dej si tma složku Aplikace (klidně jinou, to je jedno) na aplikace. na hry můžeš složku "Hry". /ak si v Astro file manageru otevři tu složku, najdi si aplikaci/hru co chceš nainstalovat a jednoduiše nainstaluj. Já mám LG OO tak nevím jak je to u tvýho mobilu s tou instalací. Ale mělo yb to jít. Ale bacha, a=´t to není velký rozlišení nebo ať se přizpůsobí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já vim že je to blbá otázka ale mam android asi 5 h a newim jak se s google uctem pripojit na android market ...porad to pise "K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu"

a já nevim jak ho k tomu uctu pridruzit....

Prosiiiim, mam tu samou chybu, mam galaxyho s, prosiiim, napis jak jsi to dokazal. diiiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu