Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.A Noire na pc!


Bargud

Recommended Posts

Nenašel jsem tady toto téma...

Je to nějaký ten den ve světě..., ale lidi L.A Noire je už definitivně oznámená na PC!!! Hurááá!!! :wohow:

SUPER! Teď se čeká jen na portu pro počitače. Já jen doufám, že to nepo**rou jako GTA IV nebo Crysis 2, kde to kvůli konzolím dopadlo špatně...(nic proti konzolím, ale jejich výkon, už je holt velmi zastaralý...).

Čekejme na hru do podzimu tohoto roku. (další skvělá hra na podzim).

Jen je škoda, že česká lokalizace asi nebude. Doufejme, že se jí dočkáme!

Juchůůů! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pry to ma bejt optimalizovane velmi dobre, myslim ze se z GTA pouci.....jen koukam ze to slo tak rychle na PC, to bylo furt, jak to zustane jen na konzolich stejne jako RDR a kdo vi co jeste naslibovali a ono prd, ale co, preju to tem PCckarum, sam znam nejednoho co si to velmi radi zahraji, jeden mi dokonce zacal nadsene psat na icq, kdyz to zjistil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Crysis 2 teda nevím..., tím pádem mohli vyždímat ještě víc na max..., ale no co...

GTA IV je dokonalý případ..., ten ,,portli,, totálně špatně, škoda, že si s tím více nevyhráli...nároky ,,velké,, a co z toho?

Tak já se jen bojím, že ve hře nebude čestina..., protože umění mé angličtiny...no..., to byl důvod proč to nehrát na konzoli...:D , proto jsem čekal..., tak se snad dočkám...Tady ta znalost angličtiny musí být ,,100%,,. Protože se rozhoduješ podle toho jestli o tom co mluví je lež nebo prava (plus mimika obličejů).

Ale to přesně nevím..., to píšu to co jsem slyšel a četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lokalizace se podle me stejne nedockame, urcite ne oficialni.....a kdyz neoficialni tak to potrva pac je to obrovska hra.....ale ta anglictina zas tak strasna neni, ona ta hra je popravde celkem jednoducha......a na PC ma pry vypadat o poznani lip...plus bezet v pohode, jestli budou sliby naplneny, maj se Pc hraci na co tesit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm..., já o tom slyšel, že jízdní model, je ,,špatný,,..., ale to je až takhle špatný?

Pro mě velké mínus..., v M2 byl super. Ani nevím kolik hodin jsem strávil jen tak ježděním po městě...:D

Podle toho co vím, má L.A Noire taky naprosto nevyužité město..., v tom si jsou s M2 hoodně podobné...:(

To jste mě kluci velice zklamali...Navíc jako detektiv potřebuješ nebourad... a oni tam mají špatný jízdný model...!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave a kdyz nabouras karu, tak ti to na konci pri uzavreni pribehu ubira na hodnoceni :( Ale da se nejezdit vubec a jen si nastvit lokaci kam dojet, ale to je zas skoda, protoze mesto je fakt krasne a obrovske....a rekl bych ze je vyuzito vic nez v M2.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se podivejte na youtubu na videa jak tam jezděj, je to fakt hrůza. A to že je město 3x větší jak v GTA 4 tak to trochu nechápu co tam budeme dělat, třeba v mafii 2 bylo udělaný pěkně, ale když jsem hrál L.A. norie na xboxu tak je to strašně stereotypní, ani sem nevěděl kde sem. to v mafii a gta se to zachvíly naučíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To urcite ja osobne jsem teda jeste L.A. Noire nedohral (a to jsem se na nej pradoxne tesil jak malej) jsem tak v pulce a porad se drzim vicemene na omezenem useku mesta....ale tady slouzi vylozene jako kulisa a me to nevadi.....jde o realne pribehy z doboveho l.a. takze jinak natoz lip to asi udelat neso ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu