Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diskuze o Battlefieldu a Call of Duty (všechny díly)


rockyzz

Recommended Posts

Tak vytvořil jsem tenhle topic aby jsme se tu bavily celkově o všem co má co s battlefieldem a call of duty společného, at už psát novinky, domluvovat se kdy nebo co zahrajem a tak podobně. A pokud se ptáte proč jsem tenhle topic vytvořil, tak je to s toho důvodu že se v topicu o BC2 nebo BF3 vždy nějak začneme dohadovat o BF2, jiných dílech než by jsme měli a tak podobně.

1710488-battlefield_logo_large.jpgcall_of_duty_logo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To sice chapu, ale kdyz nekdo placne treba o BF2 v BF3 topicu, myslis ze se ta diskuze presune sem? Byl bych rad kdyby to tak fungovalo ale jsem realista....ale tak neco do placu, co je lepsi BF nebo COD?....Ne delam si legraci to by hned zavetril ultim a asi by jsme to tu znicili......Jaky mate nejradsi dil CoDu? Ja osobne MW2 a pak Jednnicku, predevsim United Offensive.... To me CoD strasne chytl, pak jsem hral dvojku a tu jsem ani nedohral jak me to nebavilo :D

EDIT: Hm a navic je to v PC sekci, tak to je zabity....tady je strasne mrtvo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí napsat link do BF3 topicu nebo BC2 topicu a určitě se sem začně psát.

Jinak, co se týče Call of Duty tak mám asi nejradši MW2, to kvůli příběhu a throwing knifu v Multáku (hrozně jsem si ho oblíbil) pak mam ještě rád CoD2 na PC a různé mody jako např. jumpy či zombíci, taky na CoD4 jsem strávil z kámošema na splitscreenu hrozně času.

No abych to shrnul, nejlepší je pro mě:

Singleplayer: MW2

Multiplayer: MW2 (a možná i ty CoD2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí napsat link do BF3 topicu nebo BC2 topicu a určitě se sem začně psát.

Jinak, co se týče Call of Duty tak mám asi nejradši MW2, to kvůli příběhu a throwing knifu v Multáku (hrozně jsem si ho oblíbil) pak mam ještě rád CoD2 na PC a různé mody jako např. jumpy či zombíci, taky na CoD4 jsem strávil z kámošema na splitscreenu hrozně času.

No abych to shrnul, nejlepší je pro mě:

Singleplayer: MW2

Multiplayer: MW2 (a možná i ty CoD2)

Jinymi slovy proste MW na obouch frontach :D To ja mam rad ty sceny (epizody chceteli) typu tajna "zimni" zakladna, prestrelka v riu ci treba zaverecna prehrocena scenka s vrhacim nozem......

2Rocky: Jak hrajes v multaku - zbrane, perky, atd.....?

2DEEP: Tos nic nehral? Proto ze rict ze mas nejradsi nic je logicky nesmysl...

Jinak mam taky z BF nejradsi 1943....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rockyzz za tohle by ti měl každej správnej moderátor urvat hlavu, budeš tady z toho mít moc pěknej flamewar... a pokud mi řekneš že je to jen o lidech, tak prosim tady na console foru nejsou žádný ontoligenti který by dokázali udržet ego a jejich emoce

jestli sem někdo bude psát tak to bude akorát že CoD je vlastně lepší než battlefield... na to další napíše že je zasranej CoDkař... a už se to veze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a vidíte jak to je, tady je jasnej důkaz toho jak se tu "zvrtne" diskuze, někdo se tu zeptá o tom jaký je váš nejoblíbenější díl CoD a najednou se začne psát i Battlefield..

Ale to je jedno...

Co se týče přestřelky v Riu tak ta byla boží (miluju Rio :lol:). Tím docházím i k další otázce, jaká je vaše nejoblíbenější mise v MW1 a MW2

moje nejoblíbenější mise v MW2 asi byla Cliffhanger, ta byla pecková, ze začátku stealth a pak se to rozjede, a v MW1 to byla ta první v chernobylu a ta bonusová v letadle (která je docela extrém na veterána)

No a ještě k tomu nejoblíbenějšímu dílu CoD mě taky (né že je nejlepší) dost bavila jednička, hlavně ta mise kde máš chránit most nebo ta na té lodi.

A pro desmonda, v multáku v MW jsem hlavně sniper, prostě intervention a de se kempit a nebo fastzoomovat do akce :D Nebo pokud bych to měl shrnout, tak jsem hodně stealthovej, né že vemu M60 a běžím doprostřed akce.

rockyzz za tohle by ti měl každej správnej moderátor urvat hlavu, budeš tady z toho mít moc pěknej flamewar... a pokud mi řekneš že je to jen o lidech, tak prosim tady na console foru nejsou žádný ontoligenti který by dokázali udržet ego a jejich emoce

jestli sem někdo bude psát tak to bude akorát že CoD je vlastně lepší než battlefield... na to další napíše že je zasranej CoDkař... a už se to veze

No a co? Neděje se tohle furt a neustále v topiku o BC2?.... Tady aspon není takové omezení a může se tu mluvit o všem co má s těmahle dvouma hrama co společného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deep: Ok kdyz to beres takhle, sice mi prijde divny ze by se ti libili vsechny stejne ale brat ti to nebudu ;)

2Rocky: Nejlepsi mise z MW2? Tak to je snad jasny, to rekne asi kazdej Cliffhangera, to je uzasna mise, skvely zacatek, pak lezeni v bouri s heart sensorem, pak kdyz soapa chytnou a prijde Plan B a zakonceni se scooterama....pro me asi nejlepsi CoD mise vubec ;) Aha stealthace nemam rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já stealth miluju, u všech her (takřka) nebo třeba hra jako Splinter Cell, úžasné. Akorát u her jako san andreas nebo just cause je stealth totální nesmysl, tak se radši utrhne machine gun a de se do akce, nebo u Hala taky, akorát mě mrzí že cliffhanger je hrozně krátká mise. Taky mě bavilo pár spec ops misí, hlavně v deltě, ten terminál či Acceptable Losses a Estate Takedown, pak ještě Race či zneškodnění bomby nebo i Hidden (inspirováno chernobylskou misí z MW1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uděláme diskuzi jestli Kiu nebo BMW

,, Kia je lepší, už jenom to že auto se stejnym výkonem jako nejslabší BMW stojí desetinu "

,, Kia se ti rozpadne je to jako když to dělal číňan potmě a eště nohama "

kritik : Kluci vítě že z toho budete mít flamewar ?

zakladatel : Nene, jsou i jiný témata který moderátoři nesledujou, proto budu za trolla a udělám naivně další

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správně, mise z Chernobylu je v MW2 pouze v SpecOps, pojmenovaná Hidden... http://www.youtube.com/watch?v=EPEq-cGoB9k tak rok zpátky jsme zkoušeli s kámošem natočit jak rychle to zaběhnem :D...

Mě se celkem líbil Estate takedown, respektive ta single playerová verze týhle mise, netušim jak se jmenuje, loose ends ? asi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu