Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Google+


noris

Recommended Posts

Myspace nebylo tolik rozšířený jako FB. Kolik lidí mělo třeba u nás Myspace? Moc lidí ne a FB má skoro každej.

Nuguien ty pozvánky jsou asi neomezený záleží jenom jak dlouho to Google nechá aktivní. Jestli jich za tu dobu pošleš 10 nebo 1000 by mělo být jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pozvánky do Google+ můžu posílat jako furt? už sem jich poslal přes 14 a furt můžu posílat :D

Díky za pozvánku, ale přihlásit se nejde.

"Momentálně projekt Google+ testujeme s malým počtem uživatelů, zanedlouho však bude tato služba připravena pro všechny. Zanechte nám svou e-mailovou adresu a my zajistíme, abyste se jako první dozvěděli, že projekt otevíráme pro další uživatele."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Anonymous_:

Říci o někom že je bez FB dnes zabedněný to je pro mě docela mazecnevidím jediný důvod proč by jsi to měl takhle brát. Sorry nevím co má můj věk co dělat s tím jaký pohled mám na určité věci! Trávím na netu hodně času ale prostě FB mě nikdy neoslovilo a to jestli má někdo narozeniny tak to se dozvíš i na tom hloupém icq...

A fotky a další věci které bych chtěl vidět tak prostě vidím;-) A jestli je někde párty nebo akce tak to se dozvím většinou ještě dřív nežli je ot na FB. Sorry ale mám takový kamarády možná spíš bych řekl přátelé které mi to dají vědět dost dopředu abych si mohl udělat čas...

Nevím asi je to jen můj názor vím že jsem pro Tebe jenom ta tupá ovečka která se tomu brání, ale já se tomu nebráním jen mi to přijde maximálně zbytečné.

A věř mi že hlavní myšlenka FB byla jinde ale to je jedno, to že se jim to takhle rozjelo jen jim to přeju a lidem také ať si to všichni užijou, ale já když budu chtít někoho potkat nebo zbalit a užít si tak kvůli tomu nepůjdu na FB;)

Všem podle jejich gusta ne?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Anonymous_:

Říci o někom že je bez FB dnes zabedněný to je pro mě docela mazecnevidím jediný důvod proč by jsi to měl takhle brát. Sorry nevím co má můj věk co dělat s tím jaký pohled mám na určité věci! Trávím na netu hodně času ale prostě FB mě nikdy neoslovilo a to jestli má někdo narozeniny tak to se dozvíš i na tom hloupém icq...

A fotky a další věci které bych chtěl vidět tak prostě vidím;-) A jestli je někde párty nebo akce tak to se dozvím většinou ještě dřív nežli je ot na FB. Sorry ale mám takový kamarády možná spíš bych řekl přátelé které mi to dají vědět dost dopředu abych si mohl udělat čas...

Nevím asi je to jen můj názor vím že jsem pro Tebe jenom ta tupá ovečka která se tomu brání, ale já se tomu nebráním jen mi to přijde maximálně zbytečné.

A věř mi že hlavní myšlenka FB byla jinde ale to je jedno, to že se jim to takhle rozjelo jen jim to přeju a lidem také ať si to všichni užijou, ale já když budu chtít někoho potkat nebo zbalit a užít si tak kvůli tomu nepůjdu na FB;)

Všem podle jejich gusta ne?;)

Naprost souhlas, nikdy sem FB neměl a nikdy mě to v ničem neomezovalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FB je dobrej jak rikal tady pan Anonym na ty akce(to vyuzivam dost casto) hlavne to ma povetsinou uz kazdej a rychle se tam domluvis se vsema kde kdy co.

Plus ty fotky...clovek se tomu treba za par let i zasmeje(nejsem zastance fotek kdy mam ve slozce ja tisic fotek :D ) a jiny nez z akci nebo tak tam nemam.

Je pravda ze ranec lidi si to plete s virtualni denickem a pisou tam kazdou sr... ale to je jejich vec.

Urcite je vyhoda to mit...ale zit se bez nej da taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu