Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Top Spin 4


Medek

Recommended Posts

Ahoj,

s vervou jsem se vrhnul do kariéry, první level celkem v klidu, ale druhý už nějak začínám nestíhat. Poradí mi někdo, jak dělat vostřejší údery? Když nic nemačkam, tak to pinkne jako bych si pinkal o zed. Na první uroven to stačilo ale na druhou ne. Když držim lob, tak v tomhle úderu nijak nevidimmoc velkou zbran. Soupeř nechodí moc na sít, takže přelobovat někoho, kdo stojí vzádu nejde. Ten druhej úder. tušim že drill, to mi přijde jako čopovaný úder ale ani ten neni nijak nebezpečný.

Jsou ještě nějaký údery?

A druhá věc je, v prvním levelu jsem si toho nevšiml, ale v druhým se mi to občas stane. Když letí míček na mojí pulku, někdy se mi stane, že hráč nereaguje na moje povely. Některý jednoduchý míčky nevyberu, jelikož hráč nereaguje. Prostě stojí a kouká. Mam wii motion plus. Díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu