Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

makro na cod4


papne

Recommended Posts

no makro určitě neudéláš protože to je funkce herních myší ty to mužeš udělat přes stript ale je to na prt nedá se stim hrát možná na chvíli pak te to už bude ♥♥♥♥ protuže to funguje i ve windows musíš restartovat aby ses toho zbavyl kup rači herní myš z makrem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš myš která má makro tak si to v nějakém nastavení té myši uděláš a pokud ne, tak doporučuji prográmek qmakro/qmacro (quick macro) - je rychlý a jednoduchý, než jsem si koupil Logitech G9x tak jsem ho často používal v CSS, ale podle mě je lepší jak píše VOndy, se naučit rychle klikat protože pokud nemáš na myši boční tlačítka tak je celkem opruz si nastavit nějakou dobrou rychlou klávesu kam stihneš při "boji" kliknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste horsi sou ti co sou na sebe pak hrdí když dělaj takový prasečiny. :blejt: Já jen runnerřím AK74+gold eagle+nůž :D s eaglem toho někdy nastřílím víc než s AK. Eagle je nej zbran a je hovadina specialně kvuli ni davat makro staci naucit se klikat dostatecne rychle :D na FCB byla hra kde si rozvijel toaletak :DD skus si to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reknu ti jedno neni to o zbraních ale o lidech a herních stylech + scryptech. Kdysi nekdo rekl ze ten kdo mí P90 je noob proč?! Protože je tam víc nábojů? je to to samý jako když reknes ze Windows vista je shit má svoe chyby a je jich dost ale nejde jednoznačně odsoudit. P90 nepoužívám jen obhajuju. Makro je pro NOOBS!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim ale spis souhlasim s rokyzzem protoze mam kamose co si vezme tezky kulomet, narodi se a drzi spoust, toci se dokola pres zed nas vsechny zabije potom vytahne bazuku zabije 4 na 2 rany a vyhraje hru xD (Bargud :D )

Edit: + last stand xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim ale spis souhlasim s rokyzzem protoze mam kamose co si vezme tezky kulomet, narodi se a drzi spoust, toci se dokola pres zed nas vsechny zabije potom vytahne bazuku zabije 4 na 2 rany a vyhraje hru xD (Bargud :D )

Tak to je fakt nehoráznej skiller... Už ho vidim jak hraje promod :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo templar, napsal jsem asi kravinu ale furt to není nějaká extrémní výhoda, navíc jen o něco delší dobu by to šlo uklikat :)

Já vlastně to ani v CoD nikdy nezkoušel takže tu nechci vyvolávat flame, ale v CSku to zas takhle "úžasný" neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu