Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medievil


Kubek23

Recommended Posts

zdravim asi sem Lama :cry: ale nedokazu prijit na to co udelat v tretim kole kde vbehnu do jeskyne zapalim s kyj a dal proste nevim, venku pred jeskyni je ohniste ale nedokazu prijit co mam delat, smilujte se nade mnou poradte prosim :)

uz je to dlouho co sem to hral ale tim zapalenym kyjem musis zapalit takovy ohniste(zapalis to tak ze do nej tim kyjem prastis)...na vic si nevzpomenu...mozna jestli to bude ono tak kdyz vejdes do ty jeskyne tak muzes jit nalevo nebo napravo tak to bude nalevo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis dat koulu do dela , potom si jit zapalit kyj a pak zapalit doutnak u dela . Nevim jestli je to ve tretim nebo druhym levelu takze sry jestli se mylim :D

ja prave jeste nejsem u dela, jsem pred jeskyni kde je ohen k zapaleni a na zemi lezi kotel, bohuzel ten ohen se mi nijak nedari zapalit :cry: , ale i tak aspon dik za radu...verim ze muj problem spociva v nejake banalite :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Aha to je to kolo kde sou ty zaby ze ? sem se budes muset vratit pozdeji az najdes kocici masku , je asi v patym levelu . Zjevi se carodejnice a zmensi te a pujdes do mraveniste co je vedle toho kotlika :)

Ted s tim nenadelas nic , bez do cile a bez do dalsiho levelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ja mam zase trosku jiny problem.. Dodelal jsem Dragon island a ceka mne posledni mapa. Haunted ruin... Ale smrtak mne tam nechce logicky pustit protoze nemam vsechny 4 artefakty,konkretne jen dva..ale nemam poneti kde sehnat ty dalsi dva,ani zadny voditko jsem neobjevil. Jedna se o Medievil Ressurection. Diky za help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu