Jump to content

noba

Members
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Feedback

  100%

noba last won the day on January 28

noba had the most liked content!

About noba

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

1867 profile views
 1. Přidán Constructor Plus a Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered.
 2. Napadlo mě udělat nějaké souhrné téma, kde by byly hry, které jsou pro Switch v češtině. Pokud víte o nějakých dalších, tak můžete doplňovat. Budu je doplňovat do tohoto příspěvku. Zatím vím o těchto: Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans Constructor Plus Darkest Dungeon Darksiders: Warmastered Edition Feudal Alloy Football Manager 2019 Touch Late Shift Lego Worlds Machinarium Minecraft Mini Metro Moonfall Ultimate (SK titulky) My Memory of Us Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered The House of da Vinci The Keep The Vanishing of Ethan Carter Thief Simulator Truberbrook Vaporum
 3. Tady máš přehled pár obchodů Já objednával ze spielite, který je tam zmíněn, tváří se jako rakouský/německý eshop, ale jde to z číny - dodání trvalo 14 dní. Pak ještě je https://www.shop01media.com, což někdo tady snad psal nebo na stránkách Xecuteru, že je polský eshop, ale těžko říct jestli to skutečně tak je. Třeba někdo doplní.
 4. Taky nejsem z rychlosti http://www.spielite.com zrovna dvakrát nadšenej - v pátek ráno v 9 jsem objednal, okolo 12. hodiny přišel mail s paypalem, okamžitě jsem zaplatil a čekal do pondělí do 5.00 na potvrzení platby. Ještě přišel mail s omluvou, že to trvá tak dlouho a že budou posílat co nejdříve. Nicméně ještě info o odeslání nepřišlo.
 5. Tak jsem nakonec také objednal Pro verzi na http://www.spielite.com, chci platit přes PayPal a je to asi hodina od objednání a stále nemám možnost zaplatit. Nevíte někdo jak to u nich funguje? V rámci objednávání jsem nic o zaplacení neviděl a na mail mi pak dorazil potvrzovací e-mail, kde o placení také nic nebylo. Díky
 6. Už jste někdo objednával Pro verzi? Případně nějaký tip odkud? Rád bych si to objednal, ale nevím odkud, aby to došlo co nejdříve. Koukal jsem na spoustu webů, co je na webu Xecuteru, včetně toho rakouského, co je tu zmíněn, ale všechny na mě působějí, že to nejde z Evropy, ale z Číny. Díky za rady
 7. V USD je cena přívětivá, když se ale přihlásíš, tak vidíš CZ cenu - 549 Kč/496 Kč pro PS+ členy
 8. Případně PSVR je ještě zde: Playstation VR + VR Worlds + Eye Camera V2 za 3990 Kč. https://www.mironet.cz/playstation-vr-vr-worlds-eye-camera-v2-bryle-pro-virtualni-realitu-na-playstation-4+dp335746/ Včera jsem to tam bral a bylo k tomu ještě Gran Turismo Sport, to už tam nyní nevidím.
 9. Zatím jde hacknout jen 3.60. U FW 3.65, 67 a 68 byl nalezen exploit a TheFlow ho uvolní snad ke konci roku, možná déle - viz http://wololo.net/2018/02/18/theflow-reveals-hes-fw-3-65-3-67-taihen-henkaku-will-eventually-find-way-fw-3-65-3-67/
 10. Na Marketplace je nyní zdarma DLC k Dead Space 2 - Severed - https://marketplace.xbox.com/cs-CZ/product/Dead-Space-2-Severed/5309800b-4714-456c-a083-56ba4da94c11 Vzhledem k tomu, že Dead Space 2 bude za chvíli zdarma v rámci Games With Gold, tak by se to někomu mohlo hodit.
 11. Koupil jsem si starší PS3 Slim s Cobra 7.10 a narazil jsem na několik věcí, které by mě zajímaly, tak pokud by mi někdo mohl poradit, tak bych byl rád. Bohužel o flashování PS3 nevím v podstatě nic, takže nerad bych něco pokazil. 1. Na PS3 není nejnovější OFW. Je nějaká možnost udělat update? A je vlastně vůbec potřeba? Samozřejmě tak, abych nepřišel o CFW. 2. Je nějaká možnost používat svůj PSN účet? 3. Je nějaká možnost udělat update Cobry? Případně jak? 4. Pokud jsem ve hře a zmáčknu PS tlačítko, tak v tom menu mám poměrně rozhozenou grafiku (např. indikátor nabití ovladače je roztáhnutý přes velkou část obrazovky). Jde s tím něco udělat? Předem díky.
 12. Pokud používáte CFW na svém 3DS nebo chcete v blízké době začít používat nějaký homebrew, tak doporučuju neupdatovat na nejnovější FW 11.3.0-36 - viz http://wololo.net/2017/02/08/3ds-firmware-11-3-blocks-homebrew-hackers-working-fix/. Některé věci na tomto updatu nefungují, např. Homebrew Launcher. Na nápravě se ale už pracuje a bude zřejmě brzy.
 13. Tak už konečně můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Hru jsem si koupil a už jsem asi 3. majitel. Na disku jsou obě hry s tim, že u MW je jen 350 MB a dalších skoro 80 GB se stáhne z netu, ale není potřeba žádný kód,takže si obě hry může zahrát kdokoliv. Jen u PS 4 to je na kód.
 14. Tak jsem ještě trochu googlil a zjistil jsem, že PS 4 to má řešeno jinak než Xbox One a PC. PS 4 má kód, kdežto XO a PC to mají na disku a žádný kód není třeba - viz první bod na https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Code-Support-for-Call-of-Duty-Infinite-Warfare-and-Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered Pokud by to někdo mohl z vlastní zkušenosti potvrdit nebo vyvrátit, tak bych byl rád, ale takhle to vypadá docela jasně.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy