Jump to content

Pepek360

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About Pepek360

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

1576 profile views
 1. Prodám Sekundár A Plague Tale: Innocence (CZ titule) +Little Nightmares 200,- God of War sekundár CZ titulky 200,- Obě najednou za 300.
 2. Prodám Sekundár A Plague Tale: Innocence (CZ titule) +Little Nightmares 200,-. Sekundár Metro Exodus CZ titulky 200,- God of War sekundár CZ titulky 200,- Všechny 3 dám za 500 Jen ověřeným kteří ví, jak se sloty nakládat.
 3. Na CZ PSN kdyby někdo měl zájem o retro kousky, tak jsou DOOM 1 2 a 3 po 82 korun. U trojky sem za tuhle cenu nemohl nekoupit
 4. Prodám Sekundár A Plague Tale: Innocence (CZ titule) +Little Nightmares 200,-. Sekundár Metro Exodus CZ titulky 200,- Jen ověřeným kteří ví, jak se sloty nakládat.
 5. Zdravím a mám dotaz z trochu jiného soudku. Nejsem moc kovaný v módu Grand Prix (vůbec ho nehraju). Zatím sem si projel jen Adventure v módu Classic (chtěl jsem origo jak sem to hrál kdysi na PSX) a při různých akcích hrajeme Local Arcade. Teď mě ale hra bombarduje novýma tratěma (a autama, ty mi jsou ale spíš ukradené). Co bych se chtěl zeptat... : ty nové tratě, pokud bych si spustil mód Adventure ve verzi Nitro Fueled se nějak projeví? Čili v tomhle módu je nějak budu moc hrát? Nebo je jen odemknu a budu je moct hrát na Local Arcade případně po síti? (což nehraju). Konkrétně mi jde o to, jestli má cenu spouštět Adventure mód ve verzi Nitro Fueled, kde by se ty nové tratě mohly projevit. Za odpovědi děkuji
 6. Prodám sekundár A Plague Tale: Innocence (CZ titule) +Little Nightmares 200,-. Jen ověřeným kteří ví, jak se sloty nakládat.
 7. Primar Kingdome Come cz titulky za 250,- Sekundár : Fallout 4 - 100,- Sekundár : Prey - 100,- Všechny 3 najednou za 350,-
 8. Prodám Primární slot: Resident evil 2 PRODÁNO Sekundár : Fallout 4 - 100,- Sekundár : Prey - 100,-
 9. Sekundary Until Down 100,- NBA Playgrounds 100,- Prey 100,- Primární sloty: Oddworld new n tasty + The order 1886 + Journey + Deadlights directors cut + Mad Max 250,- Prodávám jen ověřeným kolegům, kterým netřeba vysvětlovat, že se nemění hesla! A ví, jak s účty nakládat.
 10. Mám starší digitální receiver bez HDMI. Psko mám zapojené přes HDMI do televize a z televize optiku do receiveru. TV na HDMI nastavená tak, aby zvuk nijak nezpracovávala a poslala jej dál. Stejně mám i PC do TV a jede jak DTS tak Dolby bez problémů.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy