Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 2004 závodní hry se nezobrazují mapa


lucanak

Otázka

Čau lidi potřebuju poradit.

Mam PSP 2004 s FW 6.37

při závodních hrách např. Need for Speed se mi nezobrazuje trasa. Vidím jen modrou "hmotu". Ale když chvíli počkám někdy se mi zobrazí. Nevíte čím to může být?

Prosím spěchá!! Protože mám jenom závodní hry. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A co se takhle podívat do sekce Tutoriály, kde máš ten návod hned nahoře, ale aby si neřekl, že jsem zlej tak tu máš odkaz http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-pro-b7-permanent-patch-29-5-update ale nejdříve si stáhni tohle http://www.mediafire.com/?fprm2cw5bhce7l7 , rozbal to a dej do PSP/GAME, potom to v PSP spusť a dole budeš mít napsáno PSP Module: This PSP's module is: 0xg, tak mi sem napiš co máš za g a pak ti ještě upřesním jaký CFW si tam máš dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok takže máš víc možností, buď si downgraduješ na 5.50 a dáš si tam 5.50 GEN D3 (Prometheus-4), to by jsi si ale musel patchovat novější hry, ale zase je na něj asi nejvíce pluginů. Nebo si aktualizuješ na 6.39 a dáš si tam 6.39 PRO B7 + aby jsi to měl nastálo tak zapneš CIPL Flasher a nebudeš muset patchovat hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu