Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDSi-Flash MicroSD


DavelusKim

Otázka

Ahojte,tak jsem si nakonec NDSi pořídil ale mám problém nevím jestli mám správnou pamětovku(kartu),problém je v tom že mámMicro SD HC (a vedle toho je napsané v kroužku a ) to vse je napsané na té malé kartičce tu dám do adapteru Kingston Micro SD. ale když adapter spolu s pamětovkou dam do DSka tak se nic nestane neobjeví se,.. vím že jsem asi ♥♥♥♥♥ ale v tomhle se moc nevyznám .. má být tahle karta vubec do DSka? popř.jak ji Flashnout? mám aktualizovat FW? kde najdu jaký mám FW? v DSku jsem uplný novaček takže mě prosím nenadávejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Tak no dávám ji z boku,.. a tu Acekard 2i za kolik ji nejlevněji koupím? ale když tam dám např tu z boku jako normální pamětovku tak me se tam fotky ani hudba neukazuji když dam Sound nebo co to tam je tak mám na výber nintendo nebo Micro SD dam Micro SD a napise mi to že v NDS žádnou SD nemám ;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a v té kartě nemusím vytvářet žádnou složku? ;D to dám jen do té karty že? a jeste 1 malá otázka jak jsou různé prográmky třeba na Mixování na DSicku protože tam mohu mit myslím 40 tech prográmku ale nevím jak si je am dát :D prominte za tuhle tupou otázku ;D ale chci to vědět protože jak se zdá tak DSicko je uplne odlišné od PSp :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no v systému acekard máš jakoby prohlížečty karty to znamená že můžeš to dát budto rovnou na kartu a nebo tam dát složky např hry.programy apod.(pak si to tam vyhledáš) a s těma programama jsem tě nepochopil těch tam můžeš mít kolik chceš a instalujou se tak že stáhneš soubory hodíš je na kartu a pak je v systému acekard najdeš a spustíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ale mě ten shop nejde,.. dam shop a ukaže se mi To use this feature ¨, you must accept the terms of the DSi network services agreement in the system settings. Would you like to do so now?dam yes a pak se nacita a napise to DSi network services agreement.you must connect to the internet to continue.Is this OK? dam yes

pak se nacita connecting to the intenrntet please wait ap ak se ukaže error se zněním : No access point in range.please try again when closer to an access point.for help, visit support.nintendo.com. pak je tam vynechaný řádek a napsané : error code: 050099

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vidím že v tadyk je pěkný guláš, možná by sis měl projít tutoriály, které jsou možná neaktuální, ale v lecčems pomůžou pochopit jak stroj funguje.

1) DSi přehraje hudbu pouze ve formátu ACC, takže mMP3 hudbu (kterou asi na paměťovce máš) se neobjeví. K přehrání MP3, filmů v DPG atd. budšš potřebovat homebrew Moonshell, ale vhledem k tomu, že ještě nemáš flashkartu ani firmware, tohle ještě nepotřebuješ vědět :)

2) Všechno, co chceš mít v DSi, rveš na paměťovku, tzn. hry, filmy, hudbu...Nemusíš pro ně vytvářet speciálně nějaké složky, Acekard si ty hry najde samo, ale doporučuju kvůli přehlednosti (např. jednu složku mám vyčleněnou na filmy, druhou na hudbu, pak hry...), ani nezkoušej narvat Acekard do kompu, protože to NEJDE! Všechno se dělá přes paměťovku.

3) Pro mě je DSi osobně komplikovanější (a má menší výdrž baterie), a to kvůli firmwaru, kdy si musíš dát pozor na updaty, které mohou vyřadit (byť dočasně, než piráti vyvrhnou fix) tvou flashkartu. Tady na forku je o tom téma, tak se mrkni tam pro další info.

4) Do DSi shopu se dostaneš skrz DSi, v menu naklikni na (překvapivě) DSi Shop :D (aspoň tak mě navigoval kamarád, sám DSi nemám). Krom toho mi DSi shop nepřijde nějak úžasný, všechny programy co tam jsou mají poměrně funkční homebrew klony, třeba ten prohlížeč...

5) DSi přehraje jen NDS romky, k GBA budeš potřebovat o něco dražší flashkartu (kdo že má ten zabudovaný emulátor, Supercard Two?), stáhnout si je můžeš třeba z nasrom.com, kde jsou všechny dosud vydané hry. Některé linky jsou mrtvé, ale v komentářích pod hrou ji většinou najdeš reupnutou od hráčů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže hudbu nemožu mít na pamětovce Kingstom kterou dávám z boku Nintenda takže i hudbu vše se musí dávát na ACEKARD??? k tomu internetu nemožu se připojit hlasí to error 050099 v blízkosti nikde nemám Wi-fi (sám nemám Wi-fi v baráku páč mám modem x( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak se holt doma nepřipojíš. Co se té hudby týče, do té paměťovky si ji narvat sice můžeš, ale v jiném formátu (ACC), ruku na srdce, je zbytečnost konvertovat. Radši si tu paměťovku šetři a pak ji narvi do Acekard. Mě se totiž zdá, že si myslíš, že Acekard má svoji "kapacitu". Nemá :). Musíš do ní narvat paměťovku, proto jsem nepochopil co jsi myslel tím "acekard 4GB".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Jo, v podstatě je Acekard "adaptér", do paměťovky narveš firmware (v tvém případě aktuální Akaio), hry, hudbu atd. a tu paměťovku narveš do Acekard. A v podstatě už hraješ :). 2) Na co konvertovat hudbu v MP3 do ACC, když si to můžeš poslechnout i v MP3? Já třeba mám cca 5 GB hudby v paměťovce a představa, že bych si to konvertoval na kompu by mě celkem děsila. Prostě si počkej, až ti dojde Acekard, narvi do paměťovky program na přehrávání všeličeho (Moonshell) a poslouchej v mp3 :). Nedivím se že formát ACC neznáš, já ho taky neznal a myslím že nikomu nechybí, že by to byl v Japonsku takový hit, to netuším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

este dodam...potrebujes acekard 2i...to icko je tam podstatne pretoze obycajna dvojka je pre ds lite! nie pre dsi! ... je vlastne karta ktora sa zasuva zozadu do toho velkeho slotu...ta karta ma dalsi slot kam sa strka microsd karta...na tu micro sd kartu musis nahrat najnovsi akiao (to uz ale trany popisoval) ale pozor...ta karta vacsinou nebyva updatnuta...od vyroby je pre dsi fw 1.4.1 ak mas novsi tak si ju budes musiet u niekoho fixnut...

do dsi shopu sa dostanes priamo cez menu a potrebujes pripojenie na net a taktiez potrebujes aktualny firmware (momentalne 1.4.3) na ktorom acekard este nefunguje...tie dva programiky su dsi internet browser a flipnote studio...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu