Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

One Piece Unlimited Cruise SP - 3DS


StefiCZ

Recommended Posts

Tak co tesite se? Predelavka puvodne dvou her na Wii: One Piece Unlimited Cruise a One piece Unlimited Cruise 2. To vse ve 3DS v jednom baleni + 6 novych hratelnych postav a nova ?kampan? Marine Ford.

Ja se tesim neuveritelne az to k nam doputuje One Piece miluju a tohle si nesmim nechat ujit 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas pravdu ze nepoznam.Ale to ze sa mi nepaci bude aj tym ze ja moc na tie japonske anime nie som ;) Ale napriklad ani hru Kid Icarus som v zivote nehral ale pozrel som si na eshope trailer a dost ma to chytilo a vyzea to fakt dobre.Tato hra podla toho videa nevyzera nic moc.Mne to pride take az moc japonske anime :D Ale tak 100 ludi 100 chuti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Hru jsem nedávno dohrál a moc mně bavila. Hlavní kampaň jsem hrál okolo 20ti hodin, někomu prý trvala až k 50ti. Marine ford mini-kampaň netuším ale tipoval bych to tak na 5 hodin. Pro fanoušky anime je to skvělej kousek, hra obsahuje tuny detailů, spousty technik, předmětů, zvířat, hmyzu a ryb k chycení a spoustu statistik k vylepšování. Hru jsem si užil a absolutně nechápu ty bídné recenze, fanoušek anime bude rozhodně spokojený :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu