Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP error.....prosím o radu


Mistake1468624876

Otázka

co mam delat kdyz se mi na PSP objevuje kdyz chci neco stahnou z PS Store chyba : an error occured.(80551001)...at chsi stahnout cokoliv demo, video...furt pise tohle...

A taky by mne zajimali jak se daji hrat hry online....myslim treba fifa 11...atd.... 

Mám cfw : 5.50 GEN - D3   a použil jsem PSNLOver abych se dostal na PS Store..... Mám PSP od včera takže jsem v tom lama:cheesygrin:...... Mockraát diky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, takže asi nejdříve si updatni na 6.39 a dej si tam 6.39 PRO B8 s CIPL Flasherem nebo 6.39 ME-8 (jak chceš oba dva jsou dobrý), pak nebudeš potřebovat PSNLover, kterej často dělá problémy a nebudeš muset patchovat nové hry. Jinak proč vůbec chceš něco stahovat z PSN (tuplem dema) když si hry s CFW můžeš stahovat jakékoliv hry zdarma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak mě ani nejde o ty dema ale abych mohl hrát hry ... přes infrasturkture....prostě bych chtěl hrát multiplayer online..(snad mi rozumiš nevim jak to napsat...)

A mohl bys mi poradit jak si tam mam dat ten flash jak si psal ....já jsem v tom opravdu lama :-) mockrát diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak online můžeš hrát i se staženýma hrama, s tím není žádný problém, sám hraji online Resistance Retribution (stažený). Tady máš návod na ten 6.39 ME-8 http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011050016 a tady na 6.39 PRO B8 CIPL http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já právě nevím, kterej je lepší, já s těmito CFW nemám zkušenosi, já používám 6.20 PRO B8 Permanent (který je vlastně naprosto stejný jako 6.39 PRO B8 CIPL, jen je pro neflashnutelná PSP) a jsem s ním nadmíru spokojený, protože zatím jsem nenarazil na jedinou hru, co by mi nešla. Jinak tu aktualizaci na 6.39 uděláš tak, že si třeba ze serveru Sony stáhneš ofw 6.39, rozbalíš ho, v PSP/GAME uděláš složku UPDATE (s velkýmy písmeny) a do ní překopíruješ soubor EBOOT.PBP, který budeš mít v tom rozbalenym raru, pak to spustíš v PSP a pokračuješ podle instrukcí na obrazovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo a kdyz to vsechno udelam nemuze se stat ze bych si to Psp nejak znicil....jako ze by mi to pak neslo vubec....

Edit : Tak jsem to udelal jsk si psal a kdyz jsem to chtel spustit ten update tak mi to napsalo : The system software of your PSP system is version 9.90 There is no need update.....  Tak uz vazne nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok takže ve vsh menu přepni ISO Mode na flash0, restartni PSP, připoj ho k PC vlez do VSH/etc a tam otevři soubor version.txt v poznámkovém bloku a přepiš hodnotu 9.90 na 5.50, ulož to odpoj PSP od PC změň zpátky ve VSH menu ISO mode na Memory Stick a restartni PSP a už by to mělo jít updatovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

update už mám hotovej a ted tam potrebuju dat ten flash !.....Takže kterej s tech dvou co si mi tam napsal je jednodusi na instalaci... ? Jo a este jednou se zeptam nemuzu si to psp nejak zablokovat...kdybych to nahodou udelal blbe ..... a fakt dik za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak samozřejmě 100% bezpečný to není, vždy je nějaká šance že se něco stane, ale pokud budeš vše dělat podle instrukcí tak by se nic nemělo stát, já nevím který je lepší (oba dva jsou na instalaci stejně složité), já osobně bych si tam asi dal ten 6.39 PRO B8 CIPL, ale ještě se zkus zeptat (třeba po PM) uživatele taxik nebo třeba FxR, který by ti doporučily a pak se rozhodni podle toho, který CFW ti byl řečen vícekrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čus tky bych potřeboval radu....takže mám cfw 6.39 pro b7 ..a všechno vačí tak jak má.....ale mám cso socom3 a chci hrát online (infrastruktura) přes PSN ale bohužel mi tam napíše že mám- update patch -pls poraď te co mám udělat....když tak napište link pls :wohow: :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu