Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSTT - nejdou spustit novinky


ndsigamer

Otázka

Ahoj v poslední době mi nejdou nové hry typu:lego pirates of caribic,toy story(už delší dobu bíla obrazovka)no tak se vás chci zeptat jestli někdo prosím nemá nový FW(mám 17.a12)už mě to štve že nemůžu pařit !!NEW :psp: GAMES!! tak prosím odpovězte.dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jo tak moc dík stahuji a testuji tak doufám že to pojede a library do 5412!!! tak to je kruté.

EDIT:no tak stáhnul jsem 1.18 nakopčil na microSD a potom tak dal TTmenu,TTmenu.dat z YSka.Ale když zapnu třeba to ToyStory 3,Iron man 2 tak se mi nahodí whitescreen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no šak jo ale i tak to nejde (whitescreen)tak nevím.

1.) Stáhnu 1.18 a dám na kartu(TTmenu:složka,TTmenu.dat,TTmenu.sys)

2.) Stáhnu DSTT_DSTTi YSMenu V6.61(otevřu zip a je tam složka:otevřu,a je tam TTmenu:složka,TTmenu.dat)-dám na kartu.

3.) Zapnu nintendo dsi spustím kartu a najede mi YSmenu(ale žádné další menu spustit nemůžu(?)

tak nevím co stím je(asi dělám něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja hlavne nechapu proc by mel pouzivat YS Menu (pokud to vylozene nechce). vubec to neni potreba. normalne si stahnes treba DSTT DSTTi TTMenu V6.58 a nahrajes si to na kartu. samozrejme si predtim smaz tu TTMenu slozku a soubor TTMenu.dat (pripadne si muzes zachovat skin). no a pak si stahnes nejnovejsi verzi, tedy tu DSTT DSTTi YSMenu V6.61 a z ni si do slozky TTMenu nakopirujes pouze soubory extinfo.dat, infolib.dat a savlib.dat. A tim mas hotovo, nemusis pouzivat YSMenu a vsechno pojede. Nejdulezitejsi soubory jsou ty 3 jak jsem psal, pri dalsim updatu je staci nahradit za nove. Ja to tak v pohode pouzivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu