Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi daxter


Marchelino

Otázka

Zdar lidi stahl sem si rip hry daxter pro 1gb kartu jenze hra mi nejde pres DH 0.45 vzdicky ho normal spustim a jak zmizne gameboot intro tak uz se nic nestane poprve sem si myslel ze je to spatna hra ale tohle uz je druhy daxter co mi to udelal :( newite cim by to mohlo byt?DH mam nastaveny spravne a zatim sem na nem spustil vsechny hry krom toho daxtera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdar lidi stahl sem si rip hry daxter pro 1gb kartu jenze hra mi nejde pres DH 0.45 vzdicky ho normal spustim a jak zmizne gameboot intro tak uz se nic nestane poprve sem si myslel ze je to spatna hra ale tohle uz je druhy daxter co mi to udelal :( newite cim by to mohlo byt?DH mam nastaveny spravne a zatim sem na nem spustil vsechny hry krom toho daxtera
ja jsem daxtera jeste pres DH nespoustel zkus jiny hombrew...ja jsem ho myslim mel v daxisu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já ho spustím v Devhooku 45 ve formátu cso ,ale místy se to v průběhu hry spomaluje,kdy to loaduje a narušuje plynulost hry.. to samé my dělal i splinter cell.Jinak zkus sosnout z

http://files.filefront.com/WeaselVideosAmiG/;5345200;;/fileinfo.html

po stáhnutí přejmenuj na rar a rozbal ... jinak můžeš zkusit ...From projectpsp.com.THX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mam stejny problem... Coby cerstvy pirat a nechutny uzivatel ISOsek jsem stahnul svoje prvni hry... LocoRoco a Daxtera. Prvni jde bez problemu avsak Daxter zlobi. Zkusil jsem Devhooka a DAXZISO (obe samozrejme FULL) a nic. Hra nabehne a pak jen cernota sama :cry: Ze by blby ISO?, kazdopadne dalsi tahat nebudu kdyz mi BitLord "programuje" dalsi varku, jen skoda toho trafic'u...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu