Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

gamecube hry do wii


mimi.janicka

Otázka

Ve wii black mám nainstalovaný softmod, dají se v takto upravené konzoli ukládat a spouštět zálohy her gamecube???, vím že abych si zahrála potřebuju originál ovladač a paměťovou kartu... nechci do toho zatím investovat, pokud nemám potvrzeno, že to vůbec půjde. Zkoušela jsem tyto hry uložit pomocí wbfs manageru - ale v usb loaderu se mi nic neobjevilo - je k tomu tedy zapotřebí ta orig. paměťová karta? - neukládá se to automaticky na externí hdd?... a nebo je zapotřebí hru ještě nějak upravit, případně vložit přes jiný program...? Poradí mi někdo prosím - jsem maniak do RE a chtěla jsem si zahrát starší hry - Resident Evil Gamecube Collection (http://thepiratebay.org/torrent/5614766) a pár dalších zajímavých her na gamecube by se ještě určitě našlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na černém wii jedině s modchipem. Na starších wii to jde přes iso disc. Co jsem zjistil, Wii je v podstatě 2 konzole v jednom. Při vložení GC disku se deaktivuje Wii (spolu se SD slotem, USB apod.) a aktivuje GC (mermory card slot). Teorie je přepsat vnitřek Wii, aby nevypínal USB. Pracuje se na tom dlouho, ale nenašel jsem žádné výsledky.

Já zrovna bych si zahrál Tales of Symphonia či MGS. Naneštěstí jsou originálky poněkud dražší a ne moc dostupné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu