Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 nelze zapnout


esmo

Recommended Posts

Zdravím, mám problém...dnes jsem zapínal konzoli, obraz však alespoň po dobu 45 sekund nenaskočil...když konečně naskočil, tak se akorát obejvila základní obrazovka, ovšem bez veškerých ikon....v tomto stavu zůstane klidně 2 hodiny...dál se nehne....taky nejde zapnout přes PS Button...musím zmáčknout tlačítko na konzoli...oba ovladače sem zkoušel a oba se pokouší synchronizovat ale marně...pak to vzdajíí.....ps3 vypnu dlouhým podržením tlačitka Power...zhruba 5 sekund ho držím, potom 2x pípne a po dalších 5ti se♥♥♥♥♥ch se konzole vypneco stím? nemám zaruku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem udelal uz predtim ale chtelo to po me abych tam vložil pamětový media...tak jsem tam šoupl hru(zkusil jsem celkove 3 hry) ani na jedne to nenaslo zadnej update...tak jsem si pak stim hral a zkusil Restore File System....od te doby co jsem tu operaci zpustil, tak to dela porad dokola...vypnu to a po opetovnem zapnuti se tam zase objevy operace Resoter File System....takže jsem na tom jeste hur :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak problém vyřešen..stačilo nakonec naformátovat HDD :) takže zatím to jede :) uvidíme co udela az ho vypnu a budu ho chtit zase zapnout :D

Takže vyřešeno, prosím o lock....

Upraveno uživatelem drak3go
Žádost uživatele o uzamčení tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu