Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Brink nebo MoH


LuckyBrick

Recommended Posts

Brink či MoH, ani jedno :) Brink je blbost viz recenze. MoH je docela dobrá hra, ale určitě najdeš lepší. Pokud střílečku tak Halo reach, Gears of War 2, Bioshock, Red Dead Redemption, BF:BC2(či počkat na 3) apod.. Koukni na nějaké recenze či jen hodnoceni her na pár webech než koupíš, protože třeba brink či mě napadá ještě Homefront to je o zkažení nálady hrát...

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tu cenu co brink stoji a co dostanu? ty neustale se opakujci mise? Nevybalancovane tridy? Ne diky :) ale muj nazor. Kazdopadne urcite si o hre nejdriv neco precti, samozrejme na spravnem miste. Nerikam ze jim mas verit vse, ale mensi nazor ti to udelat pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brink je dobra hra paneboze dobrou recenzi ma CoD BO a jaka to je picovina radsi hru hrej nez si o ni precti ! Me na xku bavilo ve svy dobe Gta 4 multiplayer,Bad Company 1 online,Geors of war 1,2

Brink jsem nehral , ale s cod bo mas pravdu ;)...

ja bych si koupil mw2 nebo bych pockal na BF3... !!singl Moh me bavil (rozhodne vic jak v mw2...)!! a nebo jeste BF:Bc2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brink jsem nehral , ale s cod bo mas pravdu ;)...

ja bych si koupil mw2 nebo bych pockal na BF3... !!singl Moh me bavil (rozhodne vic jak v mw2...)!! a nebo jeste BF:Bc2

Cože? Tebe bavil singl u MoHu? Vždyt je to totální, krátka, nudná srajda bež příběhu, i hratelnost a grafika je hrozná! A MW2 je zrovna jedna z her která má opravdu epický příběh, skvělou grafiku i hratelnost a tak podobně! Je to každého názor, ale nechápu MoH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože? Tebe bavil singl u MoHu? Vždyt je to totální, krátka, nudná srajda bež příběhu, i hratelnost a grafika je hrozná! A MW2 je zrovna jedna z her která má opravdu epický příběh, skvělou grafiku i hratelnost a tak podobně! Je to každého názor, ale nechápu MoH...

jj, mě taky nový MoH ,,trošičku,, překvapil... - ale to proto, protože jsem od toho čekal naprostou volovinu a ***!!!...jinak SP - za tu cenu - krátká nuda. Jednou jsem si ho celkem rád projel, ale určitě na rozdíl třeba od CoD, MoH už nikdy nebudu hrát znova...a zato budu moc rád...

Rockyzz: jj, CoD je vždy epickej :) . Grafika mě NIKDY nezajímá! Ale ten Engine CoD (asi od 4 dílu) my příjde pořád stejný..., ale co na tom...PARÁDNĚ se to hraje...a to je hlavní!

Ještě souhlasím - nekupuj ani jedno...Raději zmíněné BF 3, Mass Effect, HALO..., prostě ten Brink a MoH se neoplatí...

EDIT: :D nechápu jak někoho mohl bavit více SP MoH než MW 2...:D - jo někdo je prostě divnej...xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mě taky nový MoH ,,trošičku,, překvapil... - ale to proto, protože jsem od toho čekal naprostou volovinu a ***!!!...jinak SP - za tu cenu - krátká nuda. Jednou jsem si ho celkem rád projel, ale určitě na rozdíl třeba od CoD, MoH už nikdy nebudu hrát znova...a zato budu moc rád...

Rockyzz: jj, CoD je vždy epickej :) . Grafika mě NIKDY nezajímá! Ale ten Engine CoD (asi od 4 dílu) my příjde pořád stejný..., ale co na tom...PARÁDNĚ se to hraje...a to je hlavní!

Ještě souhlasím - nekupuj ani jedno...Raději zmíněné BF 3, Mass Effect, HALO..., prostě ten Brink a MoH se neoplatí...

EDIT: :D nechápu jak někoho mohl bavit více SP MoH než MW 2...:D - jo někdo je prostě divnej...xD

No, já ty které to baví víc to MoH nijak nechci urážet a ani neurážím, ale přijde mi to divný - CoD má pro mě po Halo asi tu nejlepší kampan co jsem kdy hrál.

Mě taky na grafice nezáleží, ale aby byla dobrá atmosféra tak by to nějakou dobrou chtělo a to hlavně při singlu samozřejmě, jinak CoD3 jsem hrál jen asi 4 mise a byla to fakt tragédie... Takže né každé CoD je "úžasné".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já ty které to baví víc to MoH nijak nechci urážet a ani neurážím, ale přijde mi to divný - CoD má pro mě po Halo asi tu nejlepší kampan co jsem kdy hrál.

Mě taky na grafice nezáleží, ale aby byla dobrá atmosféra tak by to nějakou dobrou chtělo a to hlavně při singlu samozřejmě, jinak CoD3 jsem hrál jen asi 4 mise a byla to fakt tragédie... Takže né každé CoD je "úžasné".

Jo atmosféra je k výborné hratelnosti ,,nutná,, a tu CoDka rozhodně mají. Ale připadá mi, že už se CoDka hodně opakují...ale to už je asi zvyk her dnešní doby...

A CoD 3 nevím...myslím, že jsem to hrál na nějakém PS, ale to mě fakt nebavilo...:D, takže o CoD 3 nic nevím...ten totiž nebyl na pc...[NAŠTESTÍ?]

Přišlo mi komický, když tvůrci MoH pořád mleli, že věří, že pokoří CoD atd...prostě zase jenom kecy,kecy,kecy...ikdyž divím, že někoho to opravdu bavilo více než CoD..., ale myslím, že to píšou schválně, protože jsou to ti ,,battlefielďaci,, :D a nemaj rádí CoD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu