Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

poraďte


zabiják

Recommended Posts

Brink je zaměřen hlavně na MP. Počkej na ten Rage - snad to dopadne, tak jak myslím...Zkus Duke Nukem forever (popřípadě starší díly), je to taky takový ,,postapokaliptický :D .

Nebo na pokračování Metra 2033: Last Light (bude to mít i multiplayer - oficiálně potvrzen).

Sanitarium (1,2). ,,předchůdce,, Falloutu - Wasteland, (http://www.rpghry.cz/game.php?id=142).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brink je zaměřen hlavně na MP. Počkej na ten Rage - snad to dopadne, tak jak myslím...Zkus Duke Nukem forever (popřípadě starší díly), je to taky takový ,,postapokaliptický :D .

Nebo na pokračování Metra 2033: Last Light (bude to mít i multiplayer - oficiálně potvrzen).

Sanitarium (1,2). ,,předchůdce,, Falloutu - Wasteland, (http://www.rpghry.cz/game.php?id=142).

Počkat,počkat - multiplayer jako lidi vs lidi, nebo coop??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je škoda :( Zrovna u takovýhle hry to podle mě nebude nic extra a stratí to smysl když tam nebudou všichni ti mutanti a tak podobně, ale COOP by bylo něco parádního!

No ten multiplayer si taky nedovedu představit..., jestli to půjde cestou Dead Space 2 (nehrál jsem MP, ale podle mě je to blbost - ale nehrál jsem ho, soudím podle toho co jsem viděl, prostě by MĚ to asi nebavilo...). V Last light to bude taky asi lidi vs. mutanti - protože si už vůbec nedovedu představit (a zhnusí se mi to), kdyby to byl MP lidi proti lidem... - do týhle hry se to nehodí, ne?

Ale třeba to bude něco jako Bulletstorm, kdy jste (třeba) čtyři a v Metru by jste s dalšími živými hráči bránily stanice atd...to by nebylo tak špatný.

Ale kdyby tam byl coop, tak by to bylo super! Šlo to i ve Fear 3. Tak proč ne v Metro 2033 last light! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu