Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metro 2034 - po last light?


Bargud

Recommended Posts

Jak jistě víte, pokračování Metra 2033 je Metro 2033 Lats light.

Ale ti co četli knihu od spisovatele Dmitryho Glukhovského, jistě ví, že jeho knihy se jmenují Metro 2033 a nová - Metro 2034.

Zapřemýšlel jsem nad názvama a hledal informace.

Mám takový dojem, že Metro 2033 Last light je takový ,,NE DLC,, k Metru 2033 (něco jako Assassins Creed Brtoherhood a Relevations - prostě před AC III, vychází takové plnohodnotné díly k AC II).

Takže podle mě (a více lidí, co jsem našel komentáře k Last light) se můžeme těšit (to bude ale doba:D) na další pokračování Metra! Příště už Metro 2034 a to by zase bylo podle knihy (nevím podle čeho bude Last light).

Protože neříkejte mi, že autoři hry, udělají hru Metro 2033 Last light - podle knihy, která se jmenuje Metro 2034! To mi příjde jako blbost.

Jak jsem psal, podle mě to bude takový ,,přídavek,, k Metru 2033 (jako Brotherhood) a potom nám výjde Metro 2034!

Navíc si myslím, že hra měla úspěch a autoři z hry budou čerpat tak dlouho, dokud budou moct..., takže příště věřím v Metro 2034.

Jestli máte nějaký informace, tak to sem napište, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda li se jedná o Metro 2034 ... Oficialní název je pouze METRO LAST LIGHT ...Jedná se o knižní předlohu proto pochybuju že by po tomto díle nepokračovaly již se zminovaým Metro 2034 který by byl jako regulerní dvojka :D

Jinak na internetu již koluje dvouminutové gameplay video a proto ho sem vkládám :D http://www.konzolista.cz/articles/onearticle/?link=ukazka-z-metro-last-light-165209&sekce=novinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě...Metro Last Light bude takový ,,závěr,, Metra 2033 (jak jsem zmiňoval výše - asi jako AC Relevations uzavře AC II). Last Light (Poslední světlo -už podle názvu) to uzavře a pak budou pokračovat podle knihy Metro 2034. Tak se podle mě taky bude jmenovat další hra.

Taky by to už mohli vysvětlit...:)

Pokračování další serie (Metro 2034) je podle mě jisté..., vždyť se Metro 2033 stalo ,,hitem,,

Já stejně s chutí budu raději čekat na nového Stalkera xD - neukamenujte mě tady...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metro: Last Light se puvodne jmenovalo Metro 2034, prejmenovalo se to jen proto ze hra nebude kopirovat primo puvodni dej knihy Metro 2034 ale bude to ve stylu prvni hry - nektere udalosti budou zmeneny. Porad to ale ma byt podle knihy M2034. Aspon takhle jsem to cetl, i kdyz je mozne ze dnes je to vse zase uplne jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( ne, nevím nic...tak místo Černobyl, ne? :)

tím jsem myslel nějakou specifickou oblast, jako v předchozích dílech

Metro: Last Light se puvodne jmenovalo Metro 2034, prejmenovalo se to jen proto ze hra nebude kopirovat primo puvodni dej knihy Metro 2034 ale bude to ve stylu prvni hry - nektere udalosti budou zmeneny. Porad to ale ma byt podle knihy M2034. Aspon takhle jsem to cetl, i kdyz je mozne ze dnes je to vse zase uplne jinak.

aha to jsem vůbec nevěděl. ja jsem ani metro 2033 celý nedočetl, ale pokud je to jako hra tak vím o co go

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu